Přelouč hostila turnaj mikropřípravek

Přelouč hostila v sobotu turnaj mikropřípravek, který krom samotných utkání nabídl také pěkný doprovodný program. Jestřáby na turnaji postavili opět dva celky, stejně jako ve Svítkově. A protože výsledky v této kategorii nejsou prvořadé a prioritou je zejména fair play a radost ze hry, tak se je v našem článku nedozvíte :)

Celou akci pak zhodnotil trenér mikropřípravky Tomáš Hájek: "Na domácí turnaj jsme se velmi těšili. Vnímáme pořadatelství turnaje jako možnost určité reklamy na hokejbal v našem městě. Prioritou pro nás bylo opětovné složení dvou týmů, což se nám povedlo a tak barvy Jestřábů hájili zelení a bílí. O něco lépe se dařilo zeleným, nicméně ani bílí nedali soupeřům nic zadarmo a oba týmy odehrály hezká a napínavá utkání s množstvím zvratů a gólů. Na vzájemné utkání tentokrát nedošlo. Je pro nás velmi potěšitelné, že po odehrání hezkého turnaje se na úterním tréninku objevili noví zájemci o hokejbal. Hráče chválím za nasazení a předvedené výkony.Myslím, že až na počasí, které nám občas nepřálo se celý turnaj povedl."

Bílí: Tesař Matyáš, Rosenberger Adam, Dašek Jakub, Novotný Ondřej, Svoboda Rudolf, Hlína Richard

Zelení: Tichý Vojtěch, Hájek Jan, Kobera Michal, Janečková Anna, Suchý Radek, Rob Adam, Štainer Václav

Posledních 30 dnů: 560 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 15