HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu

Béčko končí se vztyčenou hlavou

B-tým byl Ježkům v domácím prostředí víc než vyrovnaným soupeřem, přesto nakonec postupuje tým z Heřmanova Městce. V sobotu vydřeli Jestřábi v prodloužení pokračování sezóny, ale bohužel pouze do neděle. "Béčko" tak končí před branami semifinále, ale za sezónu se rozhodně stydět nemusí a končí jí se vztyčenou hlavou!

Sobota:
Jestřábi B- Ježci HM 4:3 po prodl. (1:1, 2:1,0:1)
branky domácích : Hudec 2, Kalousek, Vlk T.

sestava: Dvořáček, Sedmák- Lauryn, Oliva, Vlk T., Tesák, Hájek, Čapek, Hudec, Kalousek, Motyčka, Kade, Vorba, Hejhal, Dekereš, Slanina, Rob, Hohenberger, Šanda

V bojovném utkání jsme se ujali vedení Hudcem ale soupeř v zápětí kontroval.Ve druhé části jsme utekli na 3:1, ale hosté stačili snížit. V poslední třetině jsme hráli dost přesilovek, ale paradoxně v jedné znich jsme inkasovali. V prodloužení plály emoce a další přesilovku jsme již přetavili ve vítězný Vlkův gól.

Neděle:
Jestřábi B- Ježci HM 1:3
sestava: Sedmák, Dvořáček - Vlk T., Drápalík Mi., Tesák, Hohenberger, Hájek, Šanda, - Hudec, Vorba, Hejhal, Vlk L., Slanina,Kopa, Kalousek, Drápalík Ma., Pospíšil, Kade, Šurkala

V neděli jsme po bojovném sobotním výkonu od začátku nestíhali bránit brejky a soupeř byl všude o dva kroky dříve. Brzy jsme navíc inkasovali po rychlém protiútoku na 0:1. Poté nám nebyl uznán gól, který by znamenal vyrovnání, proč ví asi jen dva nejpovolanější...
Ve druhé třetině nás opět soupeř tlačil a na druhé straně se naše střely zastavovaly na bezchybném Mencovi. My inkasovali další dva góly a situace pro nás byla vcelku kritická.

Naše snížení přišlo bohužel až ke konci třetí třetiny a my tak prohráli 3:1.

Fotogalerie (autor: A.Čížková)

Michal Drápalík: "Soupeři gratuluji k postupu, který je z mého pohledu zasloužený. Takto aktivní hokejbal se musí projevit a náš věkový a váhový průměr mu nyní nemohl konkurovat. Zároveň oceňuje velice fair play sérii! Pro nás sezona končí a jsme asi tam, kam aktuálně patříme. Brzy ale začne nová a myslím si, že máme na čem stavět a posouvat se výše.  Cílem té další je nadále se bavit hokejbalem a poskytnout našemu Áčku nějaké nové tváře, protože je také potřebuje jako sůl :)"