Michal Drápalík hodnotí sezónu B-týmu

"Béčku" skončila po nedělní porážce od Ježků 1:3 sezóna, protože stejným poměrem vyhráli také celou čtvrtfinálovou sérii. Uplynulou sezónu hodnotí pro redakci webu hokejbal-vychod.cz Michal Drápalík, který od začátku jarní části převzal otěže vedení B-týmu jako vedoucí a hrající trenér.

1.Jak hodnotíte vaši letošní sezonu, která skončila ve čtvrtfinále?

"Sezona pro nás byla jak na houpačce, kdy hlavně v jejím úvodu jsme střídali dobré výsledky s debakly... Na jaře se nám podařilo stabilizovat, chodit v dobrém počtu a hokejbal si užívat. Takže plně spokojen můžu být s jarní polovinou základní části.
Daří se nám zapracovávat mladé kluky, kteří byli vhozeni ze SŽ rovnou do dospělého hokejbalu a tuto roli jim nikdo nezávidí. Nicméně jejich progres je vidět zápas od zápasu. Bohužel jsme v klubu buď zaspali dobu, nebo prostě nebyly děti... Nyní se vracíme na správnou vlnu a mládež má v Jestřábech své místo."

2.Je to pro Vás zklamání, že jste nepostoupili dál do semifinále?

"Zajímavá otázka... už vám někdy nějaký sportovec odpověděl, že je úplně v pohodě a šťastný, že prohrál sérii play off?! Takže ano, je to zklamání.
Nicméně střízlivým pohledem byli Ježci lepší a postup si prostě vybojovali a zasloužili, to je celé :) "

3.Na který zápas budete rádi a naopak neradi vzpomínat a proč?

"Rád budu vzpomínat na celé jaro, kdy jsme předváděli konstantní výkony a měli výsledky. Nerad rozhodně na dvojciferné debakly z podzimní části sezony, toho bych se pro příště rád jakkoliv vyvaroval :)
Na co ale nebudu vzpomínat rád jsou míčky se kterými se letos hrálo/hraje. To je absolutní tragédie. Ty míčky jsou dělané do +40 stupňů? Protože jinak je to skákající kámen! Byl bych rád, kdyby se pro příště někdo kompetentní zamyslel a vybral něco rozumného... Jo a ještě bych si přál, aby někteří aktéři utkání našli kus sebereflexe a na důležité utkání se prostě nenechali nominovat... My z národky se taky nehrneme do extraligy :) "

Posledních 30 dnů: 560 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 15