Mini a Mikro mají za sebou náročný program

Svěřenci trenéra Hájka v kategorii mini a mikropřípravky mají za sebou náročný program z minulého víkendu, který byl ještě prodloužený o sváteční volno, které vyplnil turnaj v Letohradu. Všichni malí jestřábi odvedli poctivé a obětavé výkony za které si nezaslouží nic jiného než pochvalu! A že to občas nevyjde výsledkově? To přeci v těchto kategoriích není to nejpodstatnější.

Minulý víkend jsme se s našimi nejmenšími zúčastnili turnajů mini a mikropřípravky v Chlumci nad Cidlinou a v Letohradu. Jelikož někteří z rodičů využili prodlouženého víkendu k odjezdu za odpočinkem, byli jsme v poněkud menším počtu, než jsme předpokládali.
V neděli jsme tedy nakonec zajížděli do Chlumce s pěti hráči a nezkušeným brankářem.
Do turnaje jsme vstoupili celkem povedeným a napínavým utkáním s domácím Chlumcem, které jsme nakonec těsně prohráli. Další tři utkání s Bydžovem a Heřmanovým Městcem se nám příliš nepovedla a inkasovali jsme značný počet gólů. V asi nejdramatičtějším utkání se Svítkovem jsme o dvě branky podlehli a tak jsme alespoň v posledním utkání s Hradcem Králové chtěli bodovat. Všichni hráči dali do utkání  poslední zbytky sil a odměnou jim bylo nakonec cenné, byť těsné vítězství. Chválím všechny bez výjimky za obětavost s jakou k celému turnaji přistoupili.

Jestřábi Přelouč - HbC Chlumec na Cidlinou     2:3

Jestřábi Přelouč - Ježci HM bílí                            0:7

Jestřábi Přelouč -  Nový Bydžov                         16:0

Jestřábi Přelouč - Ježci HM modří                       2:6

Jestřábi Přelouč - Svítkov Stars                           1:3

Jestřábi Přelouč - HbC Hradec Králové               2:1

turnaj odehráli: Hájek Jan, Hlína Richard, Tesař Matyáš, Bednář David, Rosenberger Adam, Janečková Anna

V pondělí jsme s prakticky stejným kádrem doplněným o ty úplně nejmenší školkové Jestřáby vyrazili k pěti utkáním na turnaj kategorie mikropřípravky do Letohradu. Turnaj jsme otevřeli a uzavřeli vítězstvím,  v ostatních utkáních jsme velkých bojích nakonec podlehli. Všichni makali a školkové posily se ukázaly ve velmi dobrém světle. Turnaj se nám velmi líbil, přesto si neodpustím drobnou poznámku. Je velmi zajímavé jak velké a herně a mentálně vyspělé mají v některých týmech mikropřípravkové děti.

turnaj odehráli: Hájek Jan, Hlína Richard, Novotný Ondřej, Tesař Matyáš, Rosenberger Adam, Svoboda    Rudolf,  Koudelka Ondřej, Dašek Jakub, Petřík Václav

Fotogalerie z Letohradu (autor: Věra Čermáková)

Posledních 30 dnů: 564 | Posledních 7 dnů: 138 | Poslední den: 28