Sezóna 2016/17

Na nový soutěžní ročník si sice ještě několik týdnů/měsíců počkáme, ale už teď se začíná rýsovat obsazení jednotlivých soutěží. A to jak těch celorepublikových, tak těch regionálních.

V Národní lize i přes sestup zůstavají HBK Bulldogs Brno. "Nováčkem" soutěže bude celek SK Jungle Fever Kladno , soupeř z Kladna se kterým jsme se utkávali ještě v dobách, kdy jsme patřili do západní skupiny druhé nejvyšší soutěže. Ani letos nebudeme ochuzeni o derby, protože po úspěšné baráži právě s kladenským Junglem v soutěži pokračuje i HBC Svítkov Stars Pardubice. V soutěži už naopak neuvidíme celek Suchdola nad Lužnicí, se kterým jsme se v loňské sezóně utkali hned dvakrát. Účastnit se letošní sezóny Národní ligy nebudou ani hokejbalisté CSKA Karlovy Vary, kteří skončili na poslední příčce zejména díky své nedisciplinovanosti.
Z extraligy k nám sestoupí soupeř, který nám vystavil stopku v play-off 2015, tedy HbK Karviná. Z opačného důvodu už letos mezi naše soupeře nebude patřit ani HBC Rakovník , který si vítězstvím v soutěži vybojoval právo účasti v Extralize.

Soupeře, se kterými se ve 2.Národní lize-Východ utká náš B-tým a obsazení dalších regionálních soutěží si pak můžete prohlédnout v článku Regionálního svazu hokejbalu Čechy Východ:

Posledních 30 dnů: 542 | Posledních 7 dnů: 137 | Poslední den: 15