A-tým v přípravě znovu vítězně

O víkendu měli Jestřábi na programu společnou neděli vyplněnou dvěma přípravnými zápasy s rezervním týmem pardubického Autoskla a Ježky z Heřmanova Městce. I přesto, že trenér neměl k dispozici všechny hráče, tak se podařilo obě utkání zvládnout vítězně. Nové i léty osvědčené tváře se tak ukázaly v dobrém světle a tak již netrpělivě vyhlížíme ostrý start soutěže, který nás čeká již za necelé dva týdny!

V neděli 27.8. jsme měli naplánované herní soustředění na domácím stadionu. Nejprve se sešli omluvenky. Brankář Dvořáček na dovolené, Brykner na ČP za HK a tak si poprvé v našem dresu zachytal nově příchozí Petr Smékal. V poli bylo omluveno sedm hráčů z důvodu dovolených, zranění apod. V A-týmu se pomalu zabydluje mladíček Kade, tak jsme k němu povolali dalšího mládežníka "Messiho" Šurkalu. A nakonec musel naskočit i manager "dědek" Komůrka, který na přání trenéra po celý den musel vynechávat své "epesní" zadovky!

HC Jestřábi Přelouč - HBC Autosklo-H.A.K. Pce"B"   4:2(0:1,2:1,2:0)

branky: Moravec 2, Hutla, Hejhal

Byli jsme po celý zápas aktivnější, ale hosté se velmi dobře pohybovali a hrozili klasicky z brejků. Kde zejména tradiční dvojice Veselík, Korel provětrávala naší obranu. Je paradoxní, že více ze hry jsme měli v první a druhé třetině a nakonec jsme museli stav 0:2 otáčet až v té třetí.

HC Jestřábi Přelouč - SK Ježci Heřmanův Městec   3:1(1:1,1:0,1:0)
branky: Čapek, Mucha, Raška

Ježky jsme porazili na ZS před 14dny 5:1. Ale tady na menším hřišti, bylo více kontaktů (možná zbytečně moc na přípravné utkání) a to hostům vyhovovalo. Ale my jsme velký tlak v první třetině nepřetavili v poklidný náskok, a tak jsme se tahali o výhru až do konce zápasu.

sestava: Smékal - Hutla, Doležal, Čapek, Šmíd, Komůrka, Kazimír D. - Moravec, Svoboda, Mucha, Šurkala, Štefanský, Drbohlav (1.zápas), Raška, Hejhal, Kade

Soustředění splnilo svůj účel i přes velký počet absencí. Tři vyhrané přípravné utkání nás však nesmí ukolébat před těžkým stratem ligy. Teď dostanou hráči volný víkend, a pak hurá do Karviné!

Posledních 30 dnů: 548 | Posledních 7 dnů: 129 | Poslední den: 19