Vítejte na novém webu HC Jestřábi!

Spustili jsme novou verzi klubového webu a doufáme, že se vám bude líbit.

S radostí vás vítáme na nové verzi klubového webu, která nahrazuje stránky jestrabi.prelouc.com , které budou v provozu i nadále, ale budou plnit pouze funkci archivu starších článků.

• Najdete zde například anketu o hráče měsíce, kde můžete jednoduchým způsobem vyjádřit čí výkony se vám v uplynulém měsíci zdály nejlepší.
  • Na webu se zobrazují také nejnovější články týkající se hokejbalu, aktuálně například informace z právě probíhajícího mládežnického MS v Sheffieldu.
  • Web má jednoduchou a zapamatovatelnou adresu www.hcjestrabi.cz

Přestože jsme se rozhodli nový web představit již nyní, tak je na něm potřeba udělat ještě poměrně dost práce. Proto tedy zkuste omluvit nedostatky, nebo chybějící informace.

Můžeme slíbit, že se je pokusíme doplnit co nejrychleji to bude možné a že si hcjestrabi.cz rychle oblíbíte ;)

Posledních 30 dnů: 542 | Posledních 7 dnů: 137 | Poslední den: 15