Sváteční a víkendový rozpis 28.9.-1.10.2017

Tempo 1.ligy je neúprosné a další utkání tak čeká A-tým už tento čtvrtek od 14h v nově zrekonstruovaném areálu v Kladně proti místním Jungle Fever. Domácí zápas pak čeká hráče i fanoušky znovu v neděli, kdy dorazí celek Nového Strašecí. Doma nastoupí i "Béčko", které se v této sezóně již podruhé utká s Rangers z Opočna. Aby těch domácích utkání nebylo málo, tak se proti Pardubicím představí také tým starších žáků a opomenout nelze také turnaj krajských výběrů žen, který je na programu již zítra, tedy ve sváteční čtvrtek. Minipřípravka pak o víkendu jede na výlet do Svitav, kde je čeká první turnaj VČ přeboru.

A-tým :  Konečně jsme dokázali zdolat soupeře z Plzně-Litic a body zůstali doma. A teď nabitý týden.

Ve ČT 28.9. vyrážíme na Kladno, kde hraje své zápasy v Městské aréňě Jugle Fever. Hraje se od 14h.
              Sraz na hřišti je v 10:15h a odjezd je mikrobusem v 10:30h.

V NE 1.10. hrajeme opět na domácí půdě. Od 14h přivítáme HBC Nové Strašecí.
              Sraz na hřišti je ve 12:30h.

B-tým :  "Vodní pólo" nám nevyšlo. Teď "odveta" s Opočnem.
              V SO 30.9. přivítáme na našem stadionu vedoucí celek soutěže HBC Rangers Opočno od 17h.
              Sraz na hřišti je v 15:45h.

:  Nevyužili jsme šanci bodovat, uvidíme co nám dovolí favorit.
         V SO 30.9. přijede silný celek HBC Autosklo-H.A.K. Pce. Hraje se od 15h.
         Sraz na hřišti je ve 13:45h.

Minipřípravka :   Startujeme do sezony v plné polní.
                             V SO 30.9. zajíždíme na ZS do Svitav, kde se hraje první turnaj Přeboru VČ.
                             Rozpis zveřejníme ihned po obdržení. Čas odjezdu autama určí trenér Hájek.

Mikropřípravka : Tréninky dle plánu vedení. Start až za týden.

Ženy : Tréninky dle plánu trenéra. Nominované hráčky turnaj krajů ve ČT 28.9. na našem stadionu.

Veteráni : Očekáváme zprávy od RSHb-ČV. Předpokládáný start Veteránské Ligy 14.10.

Turnaj krajských výběrů žen se uskuteční na našem stadionu ve ČT 28.9. od 9h do 16h.

Posledních 30 dnů: 548 | Posledních 7 dnů: 129 | Poslední den: 19