Zakončení zimní ligy 17/18

Jak jste se již mohli dočíst v rozhovoru s Liborem Komůrkou ohledně zimní ligy, který jsme zveřejnili během podzimu, tak bude finálový den letošního ročníku zimní ligy ochuzen o jednu událost, která k této soutěži patřila takřka neodmyslitelně. Tou událostí je slavnostní banket, který soutěž uzavíral. Bohužel zájem o tuto z řad hráčů i fanoušků poslední roky spíš klesal a tak je alespoň pro tuto sezónu zrušen. Teď to však vypadá, že by jej alespoň částečně mohla nahradit neformální akce pořádaná nedaleko Přelouče. Přečtěte si zde podrobnější info a na uvedeném telefonním čísle či osobně můžete začít s koupí lístků či rezervací občerstvení.

Ahoj všem. Dne 10.2.2018 se po finálovém dni přeloučské hokejbalové ligy bude konat posezení s diskotékou a neformální zakončení ligy v sále restaurace v obci Brloh u Přelouče. Vstup od 19hodin. Pozor bude se jednat o uzavřenou společnost a budou tam vpuštěny pouze osoby se vstupenkou (Nejde o akci pořádanou vedením ZL či HC, ale o soukromou akci pořádanou Jana Špicem a Liborem Komůrkou )

Podmínky budou následující:

- každý vedoucí mužstva uvedený na soupisce týmu(nebo jeho zástupce, který mě bude představen vedoucím) nejpozději dne 3. února při semifinále předá vybrané peníze na lístky od svých hráčů případně příznivců svého mužstva a obdrží příslušný počet vstupenek. Cena vstupenky je 60Kč na osobu.

- v restauraci je možné si jednotlivě zakoupit za příznivé ceny jídlo(do vyprodání zásob) a to vepřový řízek, kuřecí řízek, smažený sýr, hranolky, klobásu, bramboráčky, pizzu, utopence, dopředu pak lze nejpozději dne 3.2. objednat i obloženou mísu - 1 ks pro pět osob v ceně 250Kč. Za mísy je nutné zaplatit předem při předání lístků a mužstvo ji bude mít při příchodu připravenu na stolech.

- mužstva budou mít na místě připravený odpovídající počet míst dle zaplacených lístků!
- na místě pivo Plzeň, Kozel 11, Gambrinus 10 nepasterizované
- zákaz donášení vlastního pití, pokud chce mužstvo šampaňské, lze koupit na místě, při předání lístků mi zástupce mužstva sdělí, o kolik cca lahví sektu budou mít na místě zájem a dále o jaký druh tvrdého alkoholu, tak, aby měl provozovatel dost zásob!.

- Pozor: poučte své hráče a příznivce, ať za mnou nechodí jednotlivě, lístky vydám proti penězům pouze jednomu zástupci mužstva(vedoucímu), tudíž, ať se fanouškové vždy dohodnou z některým z muštev! Je to z organizačních důvodů. Bližší informace u mé osoby.
pokud nebude do 3.2.2018 zjištěn potřebný zájem o tuto akci, akce nebude konána a peníze budou vráceny vedoucím týmů.

Díky Libis (tel. 773781146)

Posledních 30 dnů: 524 | Posledních 7 dnů: 134 | Poslední den: 6