Víkendový rozpis 3.-4.3.2018

Start jarní části soutěže je tu! A-tým míří na hřiště posledního Tatranu Třemošná, tradičního soupeře z jehož hřiště si musíme odvézt body, pokud chceme pomýšlet na přímý postup do čtvrtfinále. I přes tabulkové postavení našeho soupeře to však tradičně nebude nic jednoduchého! B-tým zatím odpočívá. Startují i žáci, kteří hostí na našem hřišti Hradec Králové.

A-tým : Cíl je daleko a "vysoko". Jaro otevíráme výjezdem na západ.
              V NE 4.3. zajíždíme na stadion tradičního soupeře TJ Tatran Třemošná. Hraje se od 14h.
              Sraz na hřišti je v 9:15h a odjezd mikrobusem je v 9:30h.

B-tým : Po Zimní lize a přípravném utkání rozbíháme přípravu v rámci tréninků Ačka.

: Jaro začínáme netradičně brzo, jarní prázdniny nám vystavili klasickou stopku.
        V SO 3.3. hostíme v přeloženém utkání tým HBC Hradec Králové 1988 od 15h.
        Sraz na hřišti je ve 13:45h.

Minipřípravka : Tréninky dle plánu trenéra Hájka.

Mikropřípravka : Tréninky dle plánu trenéra Hájka.

Ženy : Tréninky dle plánu trenéra Sedmáka.

Posledních 30 dnů: 560 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 15