Hráč měsíce července

Přinášíme vám rozhovor s vítězem ankety o hráče měsíce července, Tomášem Dvořáčkem.

Možná jste si všimli, že jednou z novinek na webu je také anketa o hráče měsíce. Pokud vás některý z hráčů svými výkony v aktuálním měsíci zaujal, máte možnost ho podpořit svým hlasem. V prvním měsíci ankety, který plnohodnotně vyhodnocujeme získal největší počet hlasů brankář A-týmu Tomáš Dvořáček a právě s ním vám přinášíme krátký rozhovor.

Ahoj Tomáši,
stal jsi se dle hlasování fanoušků a zároveň hokejbalových odborníků prvním vítězem ankety o hráče měsíce na novém klubovém webu. Co myslíš , že rozhodlo o tom, že jsi byl hráčem, který dostal nejvíc hlasů v měsíci, kdy se toho v hokejbale moc neděje? :)

"Ahoj, možná rozhodlo právě to, že se nic neděje. Jinak bych mohl svými výkony dát odborníkům důvod, proč mi hlas nedat :D Ne, teď zcela vážně, hlavním faktorem je v tomto období asi spíše široká základna mého fanclubu a zástupy náctiletých dívek, které jsem díky svým neodolatelným rysům přetáhl herci Channigu Tatumovi. Když se v Los Angels řekne jméno Quick, každý si ho hned spojí s úspěchem a stabilními výkony v brankovišti. Podobně je to v Přelouči u jména Dvořáček, takže i to se v anketě dost podepsalo i mimo sezónu :D"

O uplynulém víkendu se na hřišti v Přelouči odehrál turnaj Letní pohoda, na kterém sis se svým týmem připsal již třetí vítězství za sebou (2x Letní Pohoda, 1x Prázdninová show), navíc jsi letos inkasoval za celý den pouze dvakrát a odnesl sis cenu pro nejlepšího brankáře turnaje, jak si ceníš těchto úspěchů?

"Tak z výhry v turnaji mám samozřejmě radost, podobné turnaje si užívám hlavně díky atmosféře a velkému množství známých tváří. Paradoxně jsem na turnaji inkasoval z první a z poslední střely, které na mě šly. Zlé jazyky tvrdí, že mezi nimi žádné další střely nebyly, ale to je velmi zaujatý pohled :D Faktem samozřejmě zůstává, že jsme měli opět velmi silný tým a díky jeho produktivitě jsem nebyl příliš pod tlakem. Nicméně byly chvíle, kdy jsem musel týmu jeho snahu vrátit nějakým povedeným zákrokem a dotáhli jsme to až k vítězství. Takže celkového triumfu si samozřejmě vážím, individuální ocenění beru jako bonus."

Nová sezóna se kvapem blíží, srpen uteče jako voda a máme tu první zápasy. Jak se na nový ročník připravuješ a s jakými cíli budeš do sezóny vstupovat?

"Tak aktuálně se připravuji s hokejbalisty Hradce Králové a to především z časových a cestovních důvodů. Kluci letos zařadili do přípravy Cross Fit a často si sáhneme až na dno. Hlavní výhodu tohoto cvičení vidím v tom, že u tohoto cvičení nezáleží na rozdílech v kondici (například já a Honza Bacovský na tom jsme dobře, ale jsou tu i slabší kluci). Každý cvik je pro nás zkrátka vymyšlen tak, aby z každého dostal maximum. Cíle pro následující ročník jsou jasné, bojovat v Přelouči o co nejlepší umístění v tabulce a bavit se hokejbalem. Věřím, že se opět podívám do branky v obou mužských týmech, o zábavu pak u nás nikdy nouze nebyla ;)"

V loňské sezóně jsi odchytal několik extraligových zápasů za Hradec Králové, budeš v Hradci pokračovat i letos, případně jednáš i o jiném angažmá ( například formou střídavého startu )?

"V současné době neprobíhají s Hradcem žádná jednání a jsem pouze kmenovým hráčem Přelouče. V minulé sezóně jsem po podzimu na vlastní přání angažmá v HK ukončil a soustředil se pouze na Jestřáby. Navíc v současné době mám mnoho závazků i mimo hokejbal a nechtěl jsem se věnovat oběma klubům pouze na půl. Bavil jsem se o tom i se svým agentem a zatím to necháváme otevřené, pokud by přišla nějaká zajímavá nabídka, opět usedneme ke stolu. Problémem však bývá i platový strop, což je koneckonců vidět na většině soupisek. Asi jen Přelouč si může dovolit dva vynikající brankáře současně, důvodem je totiž značná úspora financí u obránců (například obránce Čapek nepobírá žádný plat a naopak platí klubu, aby se na soupisku dostal. To platovému stropu hodně pomáhá :D"

Jako hráč měsíce července dostáváš prostor k vyjádření toho o čem by jsi chtěl promluvit, ale v našem krátkém rozhovoru na to nepřišla řec. Následující řádky jsou tedy tvé :)

"Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem fanouškům a spoluhráčům, bez kterých bych tolik prestižních ocenění nikdy nezískal. Také bych rád poděkoval trenérovi brankářů, který se v sobotu zcela sám angažoval k našemu týmu, Petru Bryknerovi. Nebýt jeho, dost možná bych prošel turnajem bez obdržené branky a co si budeme povídat, to by nedělalo dobrotu. Mohl bych získat falešný pocit, že jsem již na sezónu dobře připravený. Dokud tu ale bude on, mám jistotu, že mě vždy ochotně srazí k zemi a zašlape mé sebevědomí tam kam patří :D Díky ti!"

Díky za tvůj čas a do sezóny přejeme hlavně zdraví a dobrou formu!

Posledních 30 dnů: 524 | Posledních 7 dnů: 134 | Poslední den: 6