Víkendový rozpis 14.-15.4.2018

Víkend je znovu za dveřmi a s ním také bohatý program na hřišti Pod parkem! V akci bude samozřejmě A-tým, který čeká 3. a doufejme, že také 4.čtvrtfinále proti Dobřanům ve kterém zatím taháme za kratší konec a po dvou venkovních zápasech prohráváme v sérii 0:2. Atraktivní utkání hraje také "Béčko", které hostí Českou Třebovou. Po odloženém utkání se do akce vrací starší žáci, kteří přivítají Ježky z Heřmanova Městce. A aby toho nebylo málo, tak v neděli pořádáme turnaj VČ přeboru mikropřípravky.

Čeká nás domácí víkend plný hokejbalu na všech úrovních a ve všech kategoriích!

A-tým:  Bez golu se nevyhrává. Doma budeme nadvakrát odvracet konec sezóny.
             V SO 14.4. na našem stadionu pokračuje série proti Snacku Dobřany třetím utkání ČF série play-off od 17:00h!
             Sraz na hřišti je v 15:15h.
             V NE 15.4. se hraje případné čtvrté utkání této série od 11:00h!
            Sraz na hřišti by byl v 9:15h.

B-tým:  I přes prohru postup zajištěn. Na konci ZČ nás čekají dvě kvalitní prověrky.
             V SO 14.4. hostíme favorita celé soutěže a vedoucí celek TJ Lokomotíva Česká Třebová od 14:30h!
             Sraz na hřišti je ve 13:30h.

SŽ:  Po odloženém utkání se vrací do dění soutěže.
        V SO 14.4. přijedou Ježci Heřmanův Městec. Hraje se od 12:30h!
        Sraz je na hřišti v 11:15h.

Přípravka:             Pokračuje v tréninkách již venku na hřišti, dle rozpisu trenéra Hájka.

Minipřípravka:      Po úspěšném turnaji trénujeme dle rozpisu trenéra Hájka.

Mikropřípravka:    Startuje jarní část venkovních turnajů Přeboru VČ.
                              V NE 15.4. hostíme 4.turnaj této soutěže od 14:00h (max do 17:00h)

Ženy: Trénuji dále dle rozpisu trenéra Sedmáka. Přebor VČ startuje za týden.

Posledních 30 dnů: 473 | Posledních 7 dnů: 133 | Poslední den: 15