HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu

Lokomotiva odjela s prázdnou

Naše rezerva si celkem bez servítek vyšlápla na tým TJ Lokomotiva Česká Třebová, který okupuje horní příčky tabulky. Hlavní postavou výhry 6:2 se stal tahoun našeho B-týmu, Tomáš Hudec, který vstřelil všech 6 branek! Zdatně mu přitom sekundoval velezkušený Jan Čermák, který si připsal na jeho branky hned 4 asistence. Kdepak, když se šikovně skloubí mládí a zkušenosti, můžete klidně utáhnout i lokomotivu :)

HC Jestřábi Přelouč B – TJ Lokomotiva Česká Třebová   6:2 (1:2, 2:0, 3:0)

stř.: 26:30, vyl.: 1:4, vyu.: 2:1, diváci: 40

G+A: Hudec (Čermák), Hudec (sám), Hudec (Slanina), Hudec (Čermák), Hudec (Čermák), Hudec (Čermák).

Sestava: Sedmák - Oliva, Drápalík Michal, Hájek Tomáš, Hohenberger, Kazimír M, Kazimír D, Komůrka - Hudec, Čermák, Moravec, Pospíšil, Vlk, Drápalík Martin, Kade, Slanina, Mlynář.

K utkání nám svůj komentář napsal další z mladých pušek, Ondra Kade:

"Tuto sobotu jsme na našem hřišti přivítali soupeře, který se v tabulce pohybuje na znatelně vyšších pozicích než my. Tímto faktorem jsme se však nenechali zastrašit a do zápasu jsme vstoupili s vidinou šance na úspěch jako v každém jiném zápase. První třetinu se hrálo spíše v našem obranném pásmu a soupeři nám poměrně rychle po úvodním vhazování vstřelili první branku. Dvě minuty poté jsme ale trefou Tomáše Hudce srovnali stav na 1:1. Další gól padl až ke konci první třetiny, a tím se dostali do vedení znovu hosté. Od začátku druhé třetiny jsme začali naše protihráče více přehrávat a dařilo se nám držet tlak v útočném pásmu. Více našich šancí přinášelo to potřebné - góly do sítě soupeře. V druhé třetině jsme otočili stav na 3:2 znovu zásluhou Tomáše Hudce. V poslední části základní hrací doby protihráči nevsítili žádnou branku, a tak Tomáš už jen dokonal skalp České Třebové dalšími třemi góly. Všechny naše branky byly tedy výsledkem gólového koncertu jednoho našeho hráče. Není ale sám, kdo se o výhru zasloužil. Celý náš tým hrál jako jeden celek a dopouštěl se mnohem méně chyb než v předešlých duelech. Za výhru vděčíme i našemu výborně chytajícímu gólmanovi Petru Sedmákovi, který vychytal osmadvacet střel z celkových třiceti. Tento zápas se nám tedy velmi vydařil a v příštích soubojích na něj musíme navázat."

Komentář k utkání poskytl také Petr Kvasnička, který obléká dres soupeře (převzato z hokejbal-vychod.cz):

„Těžko se zápas hodnotí. Hrubě nepovedené utkání. Bylo vidět, že jsme k němu nepřistoupili, jak jsme měli. Sice jsme se dostali do vedení, ale soupeř po našich chybách dokázal vstřelit branky. Po dvou třetinách jsme prohrávali 3:2, chtěli jsme s tím něco udělat. Před třetí třetinou jsme si řekli, co musíme změnit, že musíme být aktivnější. Celkově musím říct, že zápas se nám nevydařil, musíme to hodit za hlavu a poctivě se připravit na poslední zápas základní části."