Turnaj přípravek se u nás vydařil

V neděli 15.4.2018 se za účasti devíti týmů odehrál čtvrtý turnaj VČ přeboru mikropřípravek na našem hřišti v Přelouči. Atmosféra těchto turnajů byla dle slov účastníků opravdu úžasná a neděli si u nás užili jak hráči, tak přihlížející diváci.

Naši hráči se rozhodně neztratili a s maximálním úsilím se pustili do všech zápasů což jim přineslo "ovoce" v podobě několika krásných gólů, které se podařilo malým jestřábům vstřelit.

Tomáš Hájek (trenér) : "Turnaj mikropřípravek v Přelouči hodnotíme velmi pozitivně. Zvažovali jsme start dvou týmů, nicméně široká marodka nakonec umožnila startovat pouze jednomu týmu. Počasí se nám vydařilo a i herně se nám celkem vedlo. Ze čtyř utkání jsme jednou zvítězili, dvakrát remizovali a jednou jsme podlehli. Někteří naši hráči navíc, za velké radosti své i spoluhráčů, vstřelili své první góly a tak celkově můžeme konstatovat, že jsme si přeloučský turnaj znamenitě užili."

Turnaj – modrý:

HBC Autosklo-H.A.K  Pardubice „bílý tým“

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice „černý tým“

Ježci Heřmanův Městec „modrý tým“

Turnaj – červený:

Hbc Chlumec nad Cidlinou

Ježci Heřmanův Městec „bílý tým“

Turnaj – zelený:

HBC Autosklo-H.A.K  Pardubice „modrý tým“

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice „bílý tým“

HBC Rangers Opočno

Fotografie našich borců z utkání proti Pardubicím (zdroj: fotogalerie HBC Pardubice)