Starší žáci: Body z HK + změna rozpisu

Naši žáci odehráli v Hradci Králové dvě velmi dobrá utkání, ze kterých přivezli body. Na tato utkání musíme navázat a o další body budeme bojovat již za týden s Letohradem. Věnujte ale pozornost změnám v rozpisu, které jsou uvedeny v článku!

HBC Hradec Kralové - HC Jestřábi Přelouč   1:2ss (0:0, 0:1, 1:0)

stř.: 24:21, Vyl.: 1:1, vše 0:0
G+A: Dostál (Lauryn), Moravec F.

HBC Hradec Králové - HC Jestřábi Přelouč   2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

stř.: 28:19, vyl.: 2:1, vyu.: 0:1
G+A: Dostál (Herman)

Sestava: Čára - Herman, Moravec M., Kratochvíl, Pavlíček (C) - Moravcová, Lauryn, Dostál, Říha, Moravec F., Merta, Rozkošný, Fabián (pouze 1. zápas). Trenér - Šmíd

Ohlasy trenéra:
"Konečně a poprvé jsem nastoupili kompletní! A hned to na výkonu týmu bylo znát. Jen si myslím, že umíme být aktivnější a pohyblivější, než jsme tentokrát předvedli. V naprosto vyrovnaném utkání dominovali oba brankáři. Čára na naší straně vytáhnul famozní (či spektakulární) zákrok hned v úvodu a všem přítomným ukázal, že dnes goly padat nebudou. Ten domácí zase sváděl nepřetržitý souboj s Dostálem, který nás dostal do vedením pěknou střelou do víka. Myslím, že utkání dospělo do nájezdů zaslouženě, oba týmy si bod zasloužili. Pak nám opět Čára ukázal, že svého "Haška" máme a Moravec Filip se znovu postavil do role "Reichela" a rozhodnul.

Myslím, že druhé utkání lze hodnotit uplně stejně jako to první. Odehráli jsem dvě naprosto vyrovnaná utkání. Gol dvě minuty před koncem byl krutým trestem a padl po zcela náhodnem odrazu, kdy míček "přilétl" přímo na hůl volného hráče, který rozhodnul o třech bodech pro domácí. Potěšila mě využitá přesilovka, kdy Herman krásně, ikdyž riskantně (to do přesilovek patří!), vysunul Dostála, který se prosadil. Bohužel v dalších z mnoha jeho šancí, ho domácí golman vychytal a nejen jeho. Celkový dojem z těchto zápasů je ale pozitivní, hráči bojovali a dva zápasy za sebou zvládli i po fyzické stránce, což je také dobrým poznatkem."

Starší žáky čeká několik změn v rozpise. Takto vypadá konečná podoba toho, co nás do konce sezony čeká:

- SO  28.4.     Přelouč - Letohrad        15:00h
- NE  29.4.     H.Městec - Přelouč       12:00h