Víkendový rozpis 28.-29.4.2018

Hokejbalová sezóna pokračuje dalším víkendem! A-tým má již "dovolenou". Důležité okamžiky čekají na B-tým pro který začíná čtvrtfinále play-off proti "Béčku" pardubického Autoskla. Hraje se v sobotu i neděli.Po oba víkendové dny budou v akci také starší žáci, na které čekají duely s Letohradem a v Heřmanově Městci.

A-tým: Závěrečné posezení se povedlo.
             Tréninky čtvrtky s Begem!

B-tým:   Povedený závěr základní části nás posunul v tabulce na 6.místo. Ve ČF play-off nás čeká HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "B".
              V SO 28.4. startuje série na půdě soupeře od 16:00h!
              Sraz na hřišti je ve 14:15h a odjezd autama je ve 14:30h!
              V NE 29.4. se hraje ČF2. Čas jěště soupeř, ani LK neurčili. Odjezd bude doplněn dle času zápasu

: Po vyrovnaných zápasech v Hradci nás čeká klasické kolo a předehrávka toho závěrečného.
       V SO 28.4. hostíme od 15:00h SK Hokejbal Letohrad.
       Sraz na hřišti je ve 13:45h.
       V NE 29.4. zajíždíme Heřmanova Městce, kde nás Ježci čekají od 12:00h.
       Sraz na hřišti je v 10:30h a odjezd autama je v 10:40h.

Přípravka:   Tréninky pokračují dle rozpisu trenéra Hájka.

Minipřípravka:    Pokračuje Přebor VČ již pátým turnajem. Hraje se ve Svitávách a Pce-Polabinách.
                            Po obdržení rozpisu a místa turnaje našeho týmu, rozešleme čas odjezdu, který si určí trenér Hájek.

Mikropřípravka: Tréninky pokračují dle rozpisu trenéra Hájka.

Ženy: Po dobrých výkonech v prvním turnaji Přeboru VČ se trénuje dál pod vedením trenéra Sedmáka.

Veteráni:    Kluby z regionu neschválili navrhovanou turnajovou soutěž (od RSHb-ČV).
                  Takže si pojedeme turnaje své, jak je u nás zvykem.

HPD: Ve ČT 26.4. se na našem stadionu hraje finálová skupina HPD SŠ od 9:00h-13:00h.

Posledních 30 dnů: 525 | Posledních 7 dnů: 143 | Poslední den: 6