Roštěnky berou třetí místo

Dívčí tým jestřábů nastupující pod názvem Roštěnky se zúčastnil turnaje v České Třebové, kde se uskutečnil další podnik přeboru VČ. Akce se konala na místním zimním stadionu a naše hráčky si odsud odvezly cenné třetí místo.

Markéta Vašicová: "Na turnaj v České třebové nám přálo počasí. Bylo pro nás příjemným překvapením, že jsme hrály v hale, než obvykle venku na přímém sluníčku. První zápas s Bodlinami se nám nevydařil, ale využily jsme druhé šance a výsledek jsme otočily o 100%. Myslím si, že všechny zápasy jsme odehrály s dobrým nasazením. S celkovým umístěním jsme spokojené, byly to vydřené zápasy a daly jsme do toho všechny síly, které jsme měly a věříme, že příště se umístíme lépe. Velké dík patří našemu trenérovi Petru Sedmákovi, který si s námi poprvé vyzkoušel, jaké to je, vést bandu ženských, kde je X rozdílných názorů, ale i přes to nás skvěle motivoval k lepším výsledkům. Péťo, děkujeme. Pořadatelům tímto chceme poděkovat za skvěle vydařený turnaj."

sestava: Cidlinská, Šafrová - Kandrová, Hamerníková, Karabcová, Robová, Priessnitzová, Vašicová, Špalková, Drahošová - trenér Sedmák

Posledních 30 dnů: 525 | Posledních 7 dnů: 143 | Poslední den: 6