HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu

B-tým má před sebou těžký úkol

Jestřábí rezerva překvapila soupeře svým nasazením a v obou úvodních utkáních sahala po výhře. Bohužel, ani přes maximální bojovnost a oporu svých brankářů nedokázal B-tým přivézt cenný bod do čtvrtfinálové série a doma tak budeme za stavu 2:0 pro Pardubice bojovat o obrat!

1. Zápas

HBC Autosklo H.A.K. Pce – HC Jestřábi Přelouč B 3:2sn (1:0, 1:1, 0:1, prodl. 0:0)
stř.: 25:16, vyl.: 11:6, vyu.: 0:2, diváci: 45

G+A: Hudec (Oliva), Kade (Hudec).

Sestava: Sedmák, Motyčka – Kazimír M, Oliva, Stoklasa, Kazimír D, Hájek - Hohenberger, Hudec, Čermák, Vlk L, Pospíšil J, Drápalík, Pospíšil M, Kade, Mlynář, Vlk T, Balada, Bittner

2. Zápas

HBC Autosklo H.A.K. Pce – HC Jestřábi Přelouč B 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
stř.: 24:18, vyl.: 5:5, vyu.: 1:2,

G+A: Hudec (Kalousek), Vlk L (Čermák).

Sestava: Dvořáček, Sedmák – Kazimír M, Oliva, Kazimír D, Kalousek, Vlk T - Hohenberger, Hudec, Čermák, Vlk L, Pospíšil J, Drápalík, Pospíšil M, Kade, Mlynář, Balada, Bittner

Komentář k utkání nám tradičně zaslal útočník Ondra Kade:

Náš první zápas v play-off v Pardubicích vypadal velmi nadějně. Po první třetině jsme prohrávali 1:0, ale v druhé třetině jsme stav vyrovnali. Až sedm vteřin před koncem druhé části se soupeři kvůli naší chybě při přechodu do útočného pásma dostali zpátky do vedení. Stav na začátku třetí třetiny byl tedy 2:1 pro Pardubice. Naše velká snaha o vyrovnání ale přinesla gól. Asi dvě minuty před koncem základní části jsme tedy ještě vykřesali naději na vítězství. Následovalo prodloužení, ve kterém však nepadl žádný gól a zápas musely rozhodnout až nájezdy. V nich jsme byli bohužel o jeden gól méně úspěšní a podlehli jsme po samostatných nájezdech.

Nedělní zápas bohužel skončil stejným výsledkem. Sice tentokrát museli pardubičtí dvakrát dorovnávat stav, ale ve třetí třetině se jim podařilo nejen vyrovnat, ale kompletně stav otočit na svoji stranu. Znovu na konečný výsledek 3:2 pro Pardubice. Celý náš tým bojoval a rval se o vítězství, což tentokrát bohužel nestačilo. Chyby jsme samozřejmě dělali a nechávali jsme se zbytečně vylučovat, za což nás soupeř účinně trestal. To samé ale platí i na druhé straně, jen jsme ty soupeřovy chyby nedokázali pokaždé využít. Ten jeden gól navíc nám prostě pokaždé tak trochu chyběl. Celý tým dal do hry strašně moc. Po oba zápasy panovala pravá vyhrocená play-off atmosféra. Byly to krásné a napínavé zápasy. Pochvalu za předvedený výkon si zaslouží každý z nás. Především oba naši brankáři, kteří si zápasy rozdělili a nás neuvěřitelně podrželi. Nemáme se vůbec za co stydět. Každopádně je co zlepšovat. Teď si musíme na tréninku ujasnit všechny naše chyby a snažit se je napravit. Těšíme se na příští víkend, až se utkáme s protihráči z Pardubic u nás doma. Budeme zde konečně mít výhodu povrchu a domácího prostředí a naše snaha o otočení série bude opravdu ale opravdu veliká. Pro otočení série uděláme vše!