Neúnavný páky obhájily "Show"

V sobotu 28.7. opravdu počasí hokejbalu nepřálo! I přes veliké vedro jsme nakonec byli svědky bojovných a vyrovnaných zápasů po celý den. Ozdobou dne byla obě utkání o prvenství ve skupinách. Jak v "béčku" utkání Masters ČR - Bugs bunny, které vrcholilo v nájezdech, tak nejlepší zápas dne Kenya - Páky opravdu stály za zhlédnutí. Všem účastníkům je potřeba dát palec nahoru za výdrž a celkové nasazení až do večerních hodin.

Komentář k jednotlivým týmům nám zaslal tradičně za organizátory turnaje Martin "Lamby" Šmíd:

1. Neúnavný páky - Šlehy měl problémy se sestavou? Nevěřím! Nakonec přivezl nejsilnější možný tým, a také nejpočetnejší. Dokonale tak vyšla taktika s mícháním v sestavě a šetřením jednotlivců. Což vyústilo v suverení výkony v bojích o "medaile" a zasloužený triumf! Navíc když máte v sestavě nejúžitečnějšího hráče a nej střelce turnaje Kovaříka! A bacha, Páky měli Kováře hned tři!!!

2. Kenya - Skládala sestavu na poslední chvilku. Nakonec vyšel "managerský" tah v podobě nejlepšího golamana turnaje, byl jím Paukrt. Opět namíchaná sestava, tentokrát v dresech Beer Stars, profrčela do finále dosti neohroženě, ale tam už navíc nebylo.

3. Bugs Bunny - Vítěz Letní pohody, kteý dorazil bez některých opor. I přesto patřil k favoritům turnaje. Zasloužený "bronz" za zvládnutý dvojboj proti veteránům.

4. Masters ČR - Turnaj zpestřila účast týmu, který se připravuje na MS na Bermudách. Dva dobré dopolední výkony vystřídalo střelecké prázdno a to na "bednu" nestačí. Že by vedro vadilo veteránům nejvíc? Dobrý test s počasím před MS.

5. HBC Op(L)atky - Hned na úvod šokovali favorita, ale z těžké skupiny to nakonec na postup nestačilo. Své výkony a povedený den korunovali dvěma výhrami a zaslouženě brali "pátý flek".

6. Alfa-mix - Křéma složil Alfu a TPS. Sympatické výkony na favotity nestačily, ale "černého Petra" přenechali někomu jinému.

7. HBC Lapidoušci - Velké zklamání. Tradiční černý kůň našich letních turnajů. Hudymu se sestava tentokrát rozpadla a omluvenky řešil ještě ráno před startem. A ve spojení s jedním vstřeleným golém z toho nemohlo vyjít nic jiného než poslední místo. Ani Extraligový medailista Dvořáček v bráně s tím nemohl nic udělat. Že by tolik chyběly opory Lapidoušků Rejlová a Zapadlová?!

Všem moc díky za skvělý den! Některým i za skvělý večer! A zase někdy v Přelouči

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 129 | Poslední den: 10