Naše béčko je jako martini... Bez Olivy to není ono

Bohužel, o víkendu jsme na hřišti soupeře vyšli střelecky naprázdno. Našim střelcům zkrátka chyběla ta správná pohoda na hokejkách a výsledkem bylo pouze 8 vystřelených míčků na branku soupeře. Body proto zaslouženě zůstaly ve Svitavách a budeme o ně muset zabojovat jinde!

1.HBC Svitavy : HC Jestřábi Přelouč "B" 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

Střely: 21:8

Sestava Přelouče: Dvořáček - Hohenberger, Hájek, Vlk, Motyčka, Tulach, Lauryn Ji. - Kopa, Mlynář, Šurkala, Lauryn Jo., Čapek, Pospíšil

Náš B-tým se vydal v tradičně neustálené sestavě do Svitav, kde na hřišti v Lačnově chtěl zabojovat o další body do ligové tabulky. Absenci klíčového útočníka Tomáše Hudce a diskutabilně prospěšného obránce Filipa Olivy měl vyvážit brankář Dvořáček. Leč jak se později ukázalo, měl zkusit vícekrát vystřelit na branku :)

Od první třetiny bylo jasné, že utkání bude herně vyrovnané, domácí se však prezentovali o něco smělejšími výpady. Oba týmy ale hrály zodpovědně do obrany a tak se ani jeden ze soupeřů nedostal do vyložených šancí. To ve druhé části domácí přeci jen zabrali a několikrát zamknuli Jestřáby před jejich brankou, ale brankář Dvořáček dlouho odolával. Nakonec se příznivci, kteří přišli domácí hráče do areálu podpořit, branky dočkali. Jedna ze střel totiž zasáhla do zad před brankou stojícího hráče a od nich se míček odrazil do odkryté branky. Do poslední části šli tedy spokojenější domácí a bylo na hostech, aby zvýšili svůj důraz do branky. Bohužel, to se jim v celém utkání vůbec nedařilo a tak musel domácí strážce svatyně likvidovat pouhé 2 střely. Naopak domácím se podařilo po zajímavé souhře zvýšit na 2:0 a na konečný stav uzařeli utkání necelých 14s před koncem.

Tomáš Dvořáček, brankář Přelouče: "Utkání se mi hodnotí trochu obtížně, jelikož na všech našich hráčích byla vidět chuť bojovat až do konce, přesto se nám vůbec nedařilo v koncovce. Celkově jsme si zbytečně sami komplikovali útočné snahy a místo střely volili nepovedenou přihrávku, či odevzdání míčku soupeři. Přitom herní projev nebyl vůbec špatný a komunikace zejména v obraně nesla své ovoce. Je potřeba se od těchto věcí odrazit a ideálně na tréninku zapracovat na přímočařejším zakončení. Samozřejmě po návratu dvojice Hudec - Oliva do sestavy se jistě objeví i nějaké branky v naší kolonce skóre."

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 129 | Poslední den: 10