Žákovské derby ve prospěch Svítkova

Naši žáci se střetli v rámci derby s týmem Svítkov Stars. Pohledné utkání nabídlo mnoho soubojů i branek. Hosté byli nakonec spokojenějším týmem a po výhře 6:2 si odvezli do Pardubic všechny body. Naši mládežníci se ale rozhodně nemají za co stydět, jelikož odehráli utkání v malém počtu a přesto bojovali do poslední minuty!

HC Jestřábi Přelouč - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 2:6 (0:2, 1:1, 1:3)
G+A Jestřábi: Moravec F. (Merta), Moravec M. (Moravcová)

Sestava: Čára - Moravec M., Opasek, Rozkošný - Merta, Moravcová, Moravec F., Říha, Fabián.

Trenér Martin Moravec: "Za krásného slunného dne s dobrou diváckou kulisou jsme odmakali kondičně těžký zápas proti dvojnásobně početnějšímu soupeři. Navíc dva naši borci v závěru utkání nastupovali jen zřídka, jeden kvůli bolestem břicha po souboji u mantinelu a druhý soužený starým poraněním zad. Z toho důvodu chválím naše hráče za nasazení, které do celého zápasu vložili. Body jsme sice doma neudrželi, ale myslím, že jsme předvedli bojovný výkon s několika pěknými akcemi včetně tečky v soupeřově síti. Stabilně vynikající, byl i výkon našeho brankáře. Dobrý dojem mi pokazil jen soupeřův po zápasový vítězný pokřik obsahující fráze "kdo prohrál" a "kolik jsme jim dali", který se dle mého názoru dotýká hrubě cti poraženého týmu. Neodpustím si vyslovení tohoto názoru, neboť jsem přesvědčen, že do sportovní výchovy mládeže  rozhodně takové projevy nepatří!"

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 129 | Poslední den: 10