Klání veteránů ovládl Motor

Již třetí ročník veteránské zimní ligy se uskutečnil o uplynulém víkendu. Přestože počasí hokejbalu příliš nepřálo, tak se v areálu našeho hřiště sešlo 5 týmů mužů nad 40 let odhodlaných poprat se nejen s nepřízní počasí, ale hlavně se soupeři tak jako "za mlada".

Nejlépe nakonec z celodenního zápolení vyšli hráči Motoru, kteří nepoznali hořkost porážky a získali tak první místo. Rozdávala se také individuální ocenění. Nejproduktivnějším a nejužitečnějším hráčem turnaje se stal Jiří Mašík, jinak také trenér hokejbalové reprezentace a extraligových Pardubic. O korunu krále střelců se pak Mašík rozdělil s Petrem Hubáčkem, dlouholetým hráčem Poličky, který si své odehrál také za náš klub. Nejlepším brankářem turnaje se pak stal Petr Bouma, který nastupoval v dresu Čuňáků.

Batman St.Kolín

Alfa Pardubice