HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu

Vynulovaná Hostivař!

A tým o víkendu zabral a na domácím hřišti jednoznačně přehrál hosty z Prahy a zaslouženě bral tři body. Premiérové čisté konto v dresu s jestřábem na prsou si pak připsal Jakub Třináctý!

HC Jestřábi Přelouč- HBC Hostivař 4:0 (1:0,2:0,1:0)

Sestava Jestřábů: Třináctý (Varga) - Stoklasa, Svoboda, Šmíd, Vorba, Čapek, Kopřiva, Kohoutek, Štefanský, Bílý, Suchánek, Jágr, Kajda, Kunc, Šimek J., Příhoda.

Trenéři: Štefanský, Šimek M.

Branky a asistence: Šimek J. (Svoboda, Kunc), Kohoutek(Bílý)Svoboda(Bílý), Jágr(Suchánek,Třínáctý)

Libor Komůrka: Kombinace u prvního gólu byla kopií MS v rugby...dvakrát rozhozený balón do křídla a "položená" střela mladého Šimka...1:0....Ve druhé třetině dostal zpoza branky od Bílého naládováno Kohoutek  2.0....Bílý podavačem nahoru přes pásmo Svobodovi...a 3:0....Zodpovědný výkon korunoval mladý Jágr do víka na 4:0.

Do zápasu jsme nastoupili se vší zodpovědností a co jsme si řekli, to jsme prakticky dodržovali celý zápas. Věděli jsme, že nás čeká běhavý a agresivní soupeř, ale myslím, že jsme od první minuty drželi zápas ve svých rukou. Jestli jsme v zápase udělali nějakou chybu, měli jsme v zádech jistotu v bráně v podobě Třináctého a pokud budeme schopni v tomto trendu pokračovat, bude to jen ku prospěchu. Výborný výkon celého týmu, který si šel cílevědomě pro tři body.