HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu

B tým z derby s dvěma body!

Béčko se o víkendu utkalo v rámci RL s "našimi" Opatovicemi. Byť sahalo po třech bodech, soupeř v powerplay vyrovnal a radost tak mohla přijít až po nájezdech, kde krásné gesto fairplay předvedl hostující, nám přesto dobře známý, Filip Kopa.

HC Jestřábi Přelouč B - HBC Opatovice n/L. 5:4 sn (0:1,1:1,3:2)

Vyloučení: 8:10, Využití 2:2, Střely na branku 45:28

Branky a asistence: 21. Slanina, 31. Raška (Slanina), 38. Hejhal (Čapek) 38. Raška (Čapek), nájezd Kazimír.

Sestava Jestřábů: Smekal- Hohenberger, Svoboda, Kazimír D., Lauryn, Sláma, Raška, Slanina, Pospíšil, Čapek, Zdeněk, Pavlíček, Šurkala, Balada, Mlynář, Moravec F., Moravec M., Merta, Hejhal, Novotný.

Libor Komůrka: "Postavili jsme početnou sestavu doplněnou i několika dorostenci. Bohužel, to co jsme si řekli před utkáním či během přestávek, nám vydrželo vždy tak pět minut hry. Nedůrazem u našeho brankoviště jsme soupeři připravili prakticky všechny čtyři branky. I přes výraznou střeleckou převahu a dost šancí jsme celý zápas jen dotahovali a když už jsme během minuty zápas otočili na 4:3, po dalším faulu a powerplay jsme inkasovali. Opatovice si remízu za svůj bojovný výkon zasloužily. Kluky chválíme za bojovnost, ale zatím je ve hře hodně chyb, které musíme v budoucnu minimalizovat. Gesto fair play ukázal hráč soupeře Filip Kopa, který upozornil rozhodčího při rozhodujícím nájezdu Kazimíra, že míček se do hřiště vracel od zadní konstrukce branky."