Víkendová noční můra!

A tým nezvládl ani jedno z víkendových domácích utkání a na 9. místě tabulky bude muset v boji o play off zabrat, jinak mu brány vyřazovacích bojů zůstanou uzavřeny. Náskok na poslední příčku se navíc snížil na pouhý 1 bod...

SOBOTA 7.3.:

HC Jestřábi Přelouč - HBC Plzeň Litice 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)

Branka Jestřábů: Suchánek

Sestava Jestřábů:  Varga (Třináctý) - Stoklasa, Svoboda (C), Štefanský, Šmíd, Menc, Doležal, Příhoda, Čapek, Šimek M., Šimek J., Vorba, Suchánek, Kovárník, Hejhal, Hrdlička.

Libor Komůrka: "Místo polštáře 3:0, který jsme měli mít proti statickému soupeři po 1.třetině, to bylo po náhodném nahozeni 1:1. Ve druhé části tlak pokračoval a z jediné akce 1:2 a ve vlastní přesilovce 1:3. Pak už jen promarňování šancí. Kdo nedává šance a prohraje může si za  to sám."

NEDĚLE 8.3.:

HC Jestřábi Přelouč - HBC Malenovice 2:6 (1:3, 1:1, 0:2)

Branky Jestřábů: Čapek, Příhoda.

Sestava Jestřábů:  Smekal (Třináctý) - Stoklasa, Svoboda (C), Štefanský, Šmíd, Menc, Doležal, Příhoda, Čapek, Šimek M., Šimek J., Vorba, Suchánek, Kovárník, Hejhal, Hrdlička.

Libor Komůrka: "Soupeřovi jsme připravovali jeden gól za druhým, z 0:3 snížíme na 2:3 a místo docvaknutí zase inkasujeme haluz. Nejde nám to, musíme se s tím poprat ...soupeři jako přijeli teď by tady vyhrávat prostě neměli."

Posledních 30 dnů: 473 | Posledních 7 dnů: 143 | Poslední den: 18