Ani neděle body nepřinesla

Ani nedělní utkání body nepřineslo.Smůla v zakončení se nás držela i tentokrát a body si tak znovu odvezli hosté.

HC Jestřábi Přelouč - HBC Nové Strašecí 1:3 (0:1,1:1,0:1)

střely 27:20
vyloučení 5:4
využití 0:1

branky: 24. P.Svoboda (Mucha) - 12.Duchoň (Brada, Zeman), 26. Čapek (Kmeť, Lev), 41. Duchoň (Zeman)

sestava: Brykner (Dvořáček) - Stoklasa, Michetschläger, Šmíd, Čapek, Vorba - Mucha, Příhoda, P.Svoboda, D.Kazimír, Hejhal, M.Kazimír, Moravec, Drbohlav,  Slanina, Komůrka - trenér Štefanský

Říká se "dvakrát do téže řeky nevstoupíš"...To se však v podstatě povedlo Jestřábům ve svém nedělním utkání oproti tomu sobotnímu. Do zápasu jsme vstoupili s cílem odčinit porážku s Teplicemi a připsat si 3 body, ale ani tentokrát se nám nepodařilo z dobrého začátku a prvotního tlaku nevytěžit nic, než několik slibných příležitostí, které skončily nevyužity. Dobrým pohybem se prezentoval Filip Mucha nebo po zranění se navrátivší Luboš Moravec, ale ani jejich aktivita k vedoucí brance nevedla. Naopak stejně jako v sobotu udeřili hosté. Po závaru před naší brankou se míček dostal k Duchoňovi a jeho střelu pak nevědomky tečoval mimo dosah našeho brankáře Lukáš Drbohlav.

I tentokrát jsme byli aktivnějším celkem, ale brankář Dvořák v brance hostů se rozchytal k dobrému výkonu. Střeleckou smůlu však alespoň jedinkrát během víkendu protrhl Petr Svoboda, který napoprvé vyloženou šanci zahodil, ale ještě v témže střídání dostal šanci na reparát, který přesnou střelou nad Dvořákův beton úspěšně složil a vyrovnal tak stav utkání na 1:1. Už za 2 min si však hosté vzali vedení zpět. To když se milimetrovou střelou pod břevno v přesilové hře prosadil Pavel Čapek.

V zakončení nám kromě vyrovnávací branky nebylo přáno, opět jsme soupeře v počtu střel na branku předčili, ale ani nadvakrát se nepovedlo uspět znovu Svobodovi, kterého Dvořák vychytal ani Slaninovi, jehož dorážku dokázal hostující gólman pokrýt. Necelých 5 minut před koncem dal výsledku definitivní podobu Duchoň, který se prosadil pěknou individuální a následnou bekhendovou střelou. V závěru jsme ještě zkoušeli hru bez brankáře, ale ani přesilová hra 6 na 3 snížení nepřinesla. Symbolickou tečku za utkáním udělal hostující brankář zákrokem proti Šmídově střele, kterou zastavil pěkným semaforem. Body si tak i v neděli odvezli hosté po výhře 3:1 nás tak dotáhli i v tabulce, kde mají teď oba celky shodně 9 bodů.

Petr Brykner: "Dnešní utkání bylo hodně podobné tomu včerejšímu akorát s tím rozdílem, že Strašecí přijelo ve více lidech a tak mohlo hrát aktivněji. Znovu jsme spálil velké množství šancí čemuž znovu pomohl velmi dobrý výkon hostujícího golmana. Hosté předvedli v zakončení větší kvalitu než my a z tohoto pohledu si výhru zřejmě zasloužili víc. Hra je dobrá, když se zaměříme na to, abychom byli v koncovce znovu efektivnější, tak věřím, že se znovu vrátíme na vítěznou vlnu ;) "

Libor Komůrka: "Nejvíc bolí porážky za které si mužstvo může samo. A to byly obě dvě o víkendu. Góly, góly a kdyby to nestačilo, tak góly.....Je to velká škoda, ale zde platí heslo Ivana Hlinky...hlavně se z toho ne......!"

Posledních 30 dnů: 526 | Posledních 7 dnů: 132 | Poslední den: 9