2. SK Žamberk 0 0:0 0
4. HBC Chlumec nad.. 0 0:0 0
5. TJ Lokomotiva Česká.. 0 0:0 0
6. HBC Hradec Králové.. 0 0:0 0

Přijďte si pro svou registaci na památku!

Chcete mít unikátní vzpomínku na své působení v Jestřábech? Máte ideální příležitost!!!

Jak už všichni víte, hokejbalový svaz funguje v sekci registrací, přestupů apod. v rámci elektronického IS (informační systém). Tím pádem je vše vyřizováno online a nám tak zůstalo velké množství registračních průkazů, průkazů funkcionářských, trenérských licencí apod. Některé jsem už stihnul rozdat. Pokud má někdo zájem o svou registrace, nechť mě kontaktuje. Dostane jí na památku. Dopředu upozorňuji, nemáme opravdu všechny, ale jejich hodně......

Čauvec

Lamby