Žáci spojili síly s Ježky, na víc než jedno vítězství to ve vedru nestačilo

Přebor MŽ pokračoval o víkendu turnajem v Letohradu. Pro tento turnaj jsme se po vzájemné dohodě spojili s Ježky z Heřmanova Městce. Tým v neskutečném vedru odehrál celkem 3 utkání. První utkání s Pardubicemi nabídlo celkem vyrovnaný průběh, přičemž po uplynutí čistého času svítilo na ukazateli skóre 2:2. V samostatných stříleních byli úspěšnější pardubičtí. Druhý zápas s Letohradem byl taktéž celkem vyrovnaný s šancemi na obou stranách. V závěru se trenérský triumvirát rozhodl za stavu 2:1 pro domácí k sehrání power play, kterou se ovšem nepovedlo využít a tak jsme odešli poraženi. Třetí utkání proti České Třebové se hrálo prakticky vzápětí bez potřebného odpočinku a našemu týmu zcela došly síly a prohráli jsme 1:5.

Tomáš Hájek (trenér): "Osobně jsem rád, že oběma klubům bylo umožněno spojit své hráče do jednoho týmu a turnaj odehrát. Pro hráče z obou klubů je lepší poznat hráče z konkurenčního klubu a odehrát s nimi turnaj jako se spoluhráči, než se věnovat hraní počítačových her, které jim nic nedají. Přes dvě porážky v čistém čase všichni zaslouží uznání, pochvalu za statečnost a snahu hrát."

Hráči Jestřábů, kteří v týmu nastoupili: Telepchuk Dominik, Novotný Ondřej, Moravský Lukáš, Hájek Jan, Hlína Richard, Záruba Tomáš.

Posledních 30 dnů: 473 | Posledních 7 dnů: 143 | Poslední den: 18