HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Příští zápas

Tabulka

1. HC Jestřábi Přelouč 0 0:0 0
2. SK Žamberk 0 0:0 0
3. HBC Pardubice "C" 0 0:0 0
4. HBC Chlumec nad.. 0 0:0 0
5. TJ Lokomotiva Česká.. 0 0:0 0
6. HBC Hradec Králové.. 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Žáci spojili síly s Ježky, na víc než jedno vítězství to ve vedru nestačilo

Žáci spojili síly s Ježky, na víc než jedno vítězství to ve vedru nestačilo

Přebor MŽ pokračoval o víkendu turnajem v Letohradu. Pro tento turnaj jsme se po vzájemné dohodě spojili s Ježky z Heřmanova Městce. Tým v neskutečném vedru odehrál celkem 3 utkání. První utkání s Pardubicemi nabídlo celkem vyrovnaný průběh, přičemž po uplynutí čistého času svítilo na ukazateli skóre 2:2. V samostatných stříleních byli úspěšnější pardubičtí. Druhý zápas s Letohradem byl taktéž celkem vyrovnaný s šancemi na obou stranách. V závěru se trenérský triumvirát rozhodl za stavu 2:1 pro domácí k sehrání power play, kterou se ovšem nepovedlo využít a tak jsme odešli poraženi. Třetí utkání proti České Třebové se hrálo prakticky vzápětí bez potřebného odpočinku a našemu týmu zcela došly síly a prohráli jsme 1:5.

 

Tomáš Hájek (trenér): "Osobně jsem rád, že oběma klubům bylo umožněno spojit své hráče do jednoho týmu a turnaj odehrát. Pro hráče z obou klubů je lepší poznat hráče z konkurenčního klubu a odehrát s nimi turnaj jako se spoluhráči, než se věnovat hraní počítačových her, které jim nic nedají. Přes dvě porážky v čistém čase všichni zaslouží uznání, pochvalu za statečnost a snahu hrát."

 

Hráči Jestřábů, kteří v týmu nastoupili: Telepchuk Dominik, Novotný Ondřej, Moravský Lukáš, Hájek Jan, Hlína Richard, Záruba Tomáš.

Diskuze

Město Přelouč Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 80853
Posledních 30 dnů: 418 | Posledních 7 dnů: 90 | Poslední den: 12

© 2021 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne