Domácí turnaj dal mladším žákům ochutnat vše!

Vysoká výhra, vysoká porážka a boj až do konce.....a především skvěle strávená sobota v podání mladších žáků na turnaji Pod Parkem.

HC Jestřábi Přelouč - HBC Ježci Heřmanův Městec     0:7

HC Jestřábi Přelouč - HBC Rangers Opočno               10:0

HC Jestřábi Přelouč - HBC Pardubice                            2:3

Sestava Jestřábů: Skála Teodor, Věrnáková Lucie, Záruba Tomáš, Hlína Richard, Tesař Matyáš, Koudelka Ondřej, Valsa Ondřej, Novotný Ondřej, Rob Adam, Kaderová Barbora, Král Tomáš, Svoboda Rudolf, Rožek Jaroslav, Solnář Jakub

Tomáš Hájek(trenér): "Na programu přeloučského turnaje mladších žáků jsme měli tři utkání a to utkání s Ježky ze sousedního Heřmanova Městce, Rangers z Opočna a pardubickou Alfu.

Začali jsme tradičně vlažně (budeme s tím muset něco udělat) a tak jsme od Ježků po zásluze dostali pěkně naloženo. Výsledek 0:7 hovoří za vše. Takhle tedy opravdu ne a dále není třeba k zápasu cokoli dalšího dodávat.

Po prvním nepovedeném utkání jsme s kolegy hráčům důrazně domluvili a do zápasu s Rangers nastoupil zcela jiný tým. Nechci vysoké vítězství nad nekompletními a trápícími se Rangers nijak přeceňovat, ale bylo vidět, že všichni si naše slova vzali k srdci a podle toho i hráli.

Ve třetím utkání jsme tedy hráli a Alfou, která sehrála vyrovnané utkání s Ježky a určitě byla favoritem. Pod dojmem vítězství nad Rangers jsme opět skvěle začali a již v 5 vteřině jsme prohrávali 0:1. Následná drobná bouřka na střídačce hráče probudila a nakonec jsme začali opravdu hrát. Svedli jsme s Alfou zcela vyrovnané a dramatické utkání s řadou šancí na obou stranách, které gradovalo za stavu 2:3 naší velmi solidně sehranou power play. Škoda srážky našich útočníků při dorážce, viděli bychom zajímavé nájezdy. Utkání jsme prohráli, nicméně nasazení, bojovnosti a touhy hrát a vyhrát si i přes porážku ceníme více než vysokého vítězství v předešlém zápase.

Za elán a herní výkon v zejména třetím zápase zaslouží všichni pochvalu. S úvodními zápasy turnajů se budeme muset nějak poprat, případně je vůbec nehrát."

Posledních 30 dnů: 473 | Posledních 7 dnů: 143 | Poslední den: 18