První vystoupení mikropřípravky

Tým mikropřípravky vyrazil na svůj historicky první turnaj. Ten se konal ve Svitavách a my přinášíme vyjádření trenéra Tomáše Hájka k tomu, jak se Jestřábům dařilo.

Mikropřípravka má za sebou první turnaj ve své historii. Trenér Tomáš Hájek se k němu vyjádřil takto:

"Svitavský turnaj byl pro nás prvním turnajem v kategorii  minipřípravky a tak jsme se na první vystoupení našich nejmenších velmi těšili. Přestože jsme ve všech utkáních podlehli, jsme spokojeni. Dvakrát jsme podlehli vysokým rozdílem, zejména utkání s Alfou se nám nepovedlo. V ostatních utkáních jsme dvakrát podlehli rozdílem dvou a jednou rozdílem jedné branky. Turnaj hodnotíme z našeho pohledu jako povedený."

"Dovolím si poznámku k všeobecně podporovanému plastovému povrchu. Hrajeme v naprosté většině na otevřených hřištích a tak jsou jednotlivá utkání významně ovlivňována počasím. Plast je pro hokejbal vhodný povrch za předpokladu, že je sucho. Do vlhkého, či dokonce deštivého počasí je nejen nevhodný, je pro hráče nebezpečný. Zhruba třetina všech utkání napříč soutěžemi se hraje za vlhka, či přímo mokra. Udivuje mě, že je nebezpečnost tohoto povrchu přehlížena a nebezpečný plast se šíří republikou."

Posledních 30 dnů: 535 | Posledních 7 dnů: 153 | Poslední den: 9