HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Příští zápas

Ze Svitav s prázdnou

Ze Svitav s prázdnou

Přeloučským střelcům ve Svitavách zvlhl prach. Nezbývá než sklopit hlavu a zkusit nezdar odčinit již o víkendu!

 

 

 

 

 

 

TJ Sršni Svitavy - HC Jestřábi Přelouč   2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Kompletní statistiky utkání 

Sestava Jestřábů: Smekal - Hohenberger, Lauryn, Šmíd, Stoklasa, Svoboda - Hejhal, Kazimír D., Kazimír M., Mrkvička, Opasek, Pavlíček, Pospíšil, Příhoda, Vorba.

Trenér: Křemenák

Michal Křemenák: "Ač sportovní výsledek mě mrzí, předvedená hra mě velice potěšila. Od začátku jsme věděli, že s domácími nemůžeme hrát otevřený hokejbal a všichni hráči, včetně našich mladých, kteří se stále učí, hráli skvěle pozičně a do posledního puntíku plnili taktické pokyny. A určitě to nebylo o tom, že bychom jenom bránili, gólman domácích se také musel snažit, aby udržel čisté konto. Tomu napovídá i fakt, že se skóre poprvé měnilo až 5 min. před koncem zápasu, kdy jsme dali domácím přesilovku za špatné střídání. Tato chyba nás stála body. Opět jsme ukázali, že máme zápasy, kdy nám to tam padá samo a zápasy, jako tento, kdy zvoní tyčky a maska gólmana a nedokážeme se prosadit. Bez vstřelených gólů nelze vyhrávat. Soupeři gratuluji k výhře a našim klukům děkuji za předvedený týmový výkon." 

Diskuze

Město Přelouč Catelli Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 91271
Posledních 30 dnů: 446 | Posledních 7 dnů: 103 | Poslední den: 9

© 2022 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne