Přípravka - hodnocení podzimu

Počínaje dneškem Vám do Štědrého dne přineseme hodnocení mládežnických týmu za uplynulý podzim.

"Při hodnocení podzimní části sezóny nejmladších Jestřábů vidím velkou spoustu pozitiv ale i jedno negativum.

Pro pořádek začnu těmi pozitivními věcmi, které se nám povedly a ze kterých mám radost.

Vzhledem k věku hráčů kategorie přípravky (do 10 let) je hlavním cílem rozvoj herní tvořivosti, podpora vztahu mladých hráčů ke sportu a hlavně radost z pohybu a hry samotné. Tento cíl se nám dle mého názoru podařilo naplnit a také herní výsledky na všech 4 turnajích podzimní části sezóny byly velice slušné a naši hráči rozhodně na turnajích nebyli "do počtu".

Všechny turnaje jsme odehráli s nasazením, chutí do hry a jako obzvlášť pozitivní vidím zapojení hráčů z kategorií mikro a mini přípravky, bez jejichž účasti bylo těžké a často i nemožné složit sestavu na turnaj.

Tímto se vlastně dostáváme k jedinému negativu a to nízkému počtu nejmladších hráčů, především mini a mikro přípravky. V těchto kategoriích se citelně projevil vliv dvou "covidových let", kdy nebylo možné bez komplikací sportovat a pořádat nábory. Proto doufáme, že v nadcházející jarní části sezóny náš tým rozšíří noví hráči a hráčky."

Za trenérský tým přípravky HC Jestřábi Přelouč J. Vrátil

Posledních 30 dnů: 535 | Posledních 7 dnů: 153 | Poslední den: 9