HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu

Divoká přestřelka s rezervou Letohradu k bodům nevedla!

Vyrovnané utkání v němž nebyla nouze o branky strhli hosté definitivně na svou stranu až v závěrečném dějství. V našem dresu se třemi asistencemi blýskla hrající legenda z úřadu Šmíd!

HC Jestřábi Přelouč - SK Hokejbal Letohrad B 5:7 (0:1, 2:2, 3:4)

Branky a asistence Jestřábů: Horák (Štefanský, Příhoda), Hejhal (Pospíšil, Šmíd), Štefanský (Šmíd, Hejhal), Horák (Šmíd, Vorba), Příhoda.

Kompletní statistiky utkání

Sestava Jestřábů: Smekal - Svoboda, Čapek, Šmíd, Hájek, Tesák, Hohenberger - Hejhal, Horák, Kazimír D., Mrkvička, Pospíšil, Příhoda, Štefanský, Vorba.

Trenér: Štefanský

Libor Komůrka (manažer): "Vstoupili jsme do zápasu vlažně a první třetinu to nebylo ono. Opět trápení v koncovce. Inkasovali jsme. Ve druhé třetině už byl výkon o poznání lepší, bohužel jsme po pracném vyrovnání dvakrát zase inkasovali po laxním bránění soupeře. Naštěstí Hejhal utěšenou střelou stihl do třetiny snížit. Ve třetí třetině jsme zúročili tlak a zápas otočili na 5:3. Závěr však, místo nejzkušenějšího týmu soutěže, odehrála banda zbloudilých trampů. A na tom nezmění ani fakt, že jediní rozhodčí neviděli náš gól na 6:5. Upřímně, samotné vysoké tempo zápasu dělalo rozhodčím mnohdy problém, takže se není čemu divit. Každopádně je to neomluvitelný kolaps z naší strany a musíme se hold v dalších kolech hodně snažit, abychom to dohnali."