Starší žáci zahájili sezónu

Starší žáci zahájili jaro v Polabinách, domácím podlehli 6:3.

HBC  Pardubice - Bílý tým  –  HC Jestřábi Přelouč  6:3  (2:1 , 1:0, 3:2)

Kompletní statistiky utkání

Sestava Jestřábů: Franek Adam, Tichý Vojtěch, Mrkvička Jakub, Král Tomáš, Tesař Matyáš , Novotný Ondřej, Voženílek Lukáš, Pecka Matyáš , Vrátil Jan.

Trenéři: Tomáš Hájek, Aleš Záruba

Aleš Záruba: "Od začátku bylo jasné, že nás čeká nelehký zápas. Soupeř na 3 pětky, Jestřábi v počtu osmi hráčů. Marodka nadále sužuje naše řady, takže starší žáci byli doplněni žáky mladšími, a tentokrát pomohl i Honza Vrátil z přípravky ????. Z výsledku je patrné, že jsme body nedali zadarmo a bojovali jsme až do konce utkání, kdy jsme nepříznivý výsledek 6:1  ještě trošku vylepšili na hezčích 6:3. V hodnocení zmíním hlavně to pozitivní, co si ze zápasu odnášíme. I v takto těžkém zápase jsme dokázali vsítit branky, velmi dobře jsme sehráli oslabení, hráči z mladších kategorií nasbírali další cenné zkušenosti.  A  golman? Ten si téměř se čtyřiceti zákroky skvěle zachytal :-) . Toto utkání má bohužel i svou stinnou stránku, kterou ukázal až pondělní rentgen ruky Matyho Tesaře. Tento bohužel potvrdil zlomeninu ruky, která našeho hráče vyřadí minimálně na 2 měsíce ze hry. Matymu patří velké uznání za obětavost, protože nejen, že utkání se zraněním dokončil, ale sehrál také celý nedělní turnaj za mladší žáky v Letohradě. Maty díky a přejeme ti brzké uzdravení. Všem hráčům děkuji za bojovnost a nasazení."

Posledních 30 dnů: 548 | Posledních 7 dnů: 129 | Poslední den: 19