Bod navíc zůstal na Kladně

SK Jungle Fever - HC Jestřábi Přelouč 2:1 po sam.nájezdech (0:1.1:0.0:0-1:0)

Branky: 26. Hildebrand (Rejthar) SH, Rozh. nájezd Gengel - 10. Michetschläger (Čapek)

Střely 21:11, Vyloučení 7:2, Využití 0:0, V oslabení 1:0

Sestava : Dvořáček (Brykner) - Stoklasa, Štefanský, Hutla, Michetschläger, Šmíd - Příhoda, Čapek, Kazimír M., Kazimír D., Mucha, Hejhal, Vorba, Drbohlav - trenér: R.Štefanský

Do Kladna dorazil náš A-tým v oslabené sestavě o útočné duo Svoboda - Moravec, ale s velkou chutí zabojovat proti přeplněné soupisce soupeře o důležité body z venku. V úvodu utkání se do tlaku dostali spíše hráči Kladna, ale úvodní oťukávání s brankářem Dvořáčkem branku nepřineslo. Hosté se dostali do hry díky přesilovce, která sice neskončila brankou, ale minutu po jejím skončení našel Čapek střílenou přihrávkou Petra Michetschlägera, který nedal Solarovi šanci. Domácí se snažili do konce první části srovnat, to se jim ale nepodařilo.

Do druhé části proto vstoupili ještě o něco aktivněji a Dvořáček se musel velmi ohánět, aby spolu s obětavými obránci uhasil závary před brankou. Hráči Kladna se snažili zakončovat ze všech pozic a vytáčet se z poza branky, chybělo jim ale potřebné štěstí v koncovce. Naopak nabízeli Jestřábům možnost zvýšit na 2:0 díky několika vyloučením. Naštěstí pro ně, přesilovky soupeře se ukázali v tomto zápase i cestou k protiútokům a z jednoho takového dokázal přesnou ranou srovnat Hildebrand. Pošramocené sebevědomí Jestřábů se hned domácí pokoušeli využít k vedoucí brance a na několik minut zamkli hru ve svém útočném pásmu. Stále však naráželi na trpělivou obranu a brankáře.

Do třetí části vstoupila naopak lépe Přelouč a i díky pokračujícím vyloučením domácích se tlačila pře bránu. Nicméně žádná z akcí nebyla vyšperkována vytouženou brankou a čas rychle utíkal. Největší šanci mělo Kladnou paradoxně opět v oslabení, kdy utekl jeden z bránících hráčů zcela sám, ale tváří v tvář Dvořáčkovi neuspěl a ani dorážka do napůl odkryté branky neskončila v síti. Když neuspěl ani se svou pumelicí na druhé straně Šmíd, bylo jasné, že dojde k dělbě bodů.

V nájezdech se hráčům Jungle Fever konečně začalo dařit to, co nešlo v utkání - proměnili své dva pokusy. Bohužel pro hosty, na druhé straně neskončil v brance ani jeden míček a tak si Jestřábi odvezli jeden bod.

Tomáš Dvořáček: "Vzhledem k vývoji utkání mám velmi rozporuplné pocity. Dostali jsme pouze jednu branku a bojovali o každý metr hřiště, ale pouze jednu branku jsme vstřelili a přišli o dva body. Bohužel se nám nedařilo v přesilovkách, nad kterými asi příliš přemýšlíme a děláme zbytečné chybičky. Pokud ale bude naše hra vypadat takto i v dalších zápasech, branky určitě přijdou!"

Posledních 30 dnů: 548 | Posledních 7 dnů: 129 | Poslední den: 19