Další body

Tým mužů bere výhru za 2 body !!

Hodnocení trenéra

Asi bychom se měli vrátit nohama zpátky na zem.  Po skvělém začátku, kdy si plníme pokyny do posledního puntíku, si řekneme, že vedeme 4:1 a najednou si myslíme,  ze jim nasypeme dvacet gólů a prestaneme bránit a za každou cenu chceme dát další a další gól.  Místo toho, abychom to hráli v klidu hlavou a čekali na to co udělá soupeř.  A když sníží na rozdíl jednoho gólu,  zase si poctivě začneme plnit své povinností. Samozřejmě se stalo to, že hosté srovnali a ze zápasu, který máme plně v rukou, se klepeme, aby jsme vůbec měli bod.  Konec už vyšel podle našich představ a dva body dobrý.

Hodnocení manager

Objektivně asi remízový zápas, ale je škoda ztratit vedení o tři branky! Musíme dělat věci, které si řekneme, po celý zápas, ne jen půlku. První část utkání zahráli dobře mladí, pěknou branku dal Mrkvička. Zkušený Příhoda je při chuti, což potvrdil hatrickem. V součtu všeho nakonec dobré dva body. Jdeme dál, čeká nás zápas v Chlumci, který zatím nebodoval, takže to nebude nic lehkého.

Posledních 30 dnů: 473 | Posledních 7 dnů: 133 | Poslední den: 15