HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Výsledky 14-15.10.2023

Výsledky 14-15.10.2023

Víkend ve znamení výher . Jen oslabení SŽ padli .

Muži

HC Jestřábi Přelouč : SK Hokejbal Letohrad B 3:0 (Šmíd , Čermák , Příhoda )

Hodnocení 

Trenér

Na začátku, jsme si řekli, že půjdeme do zápasu s respektem a počkáme si na to co udělá soupeř. Se stejným respektem přišli i hosté. Po trochu vlažnějším začátku, se nám začali otevírat vrátka do soupeřovi obrany. Vstřelený gól nás trochu uklidnil a až na drobnější výpady, jsme hosty k ničemu nepouštěli. Druhá třetina se odehrála ve stejném duchu a nám se podařilo navýšit skóre. Ve třetí třetině, nás hosté začali tlačit a naše chyby v obraně jim dávali příležitosti na vstřelení gólu. Skvěle chytající Smeťák, naštěstí vše uhasil a my si mohli připsat další tři body do tabulky. Jsem rád, že jsme stále při střelecké chuti a doufám, že nám to vydrží i nadále. 

Manager 

Zápas jsme zvládli. Po úvodním oťukávání ládoval Hejhal kanon pro Šmída a bylo 1:0. Ve druhé třetině pak vyšla souhra Čermáka s Dostálem a o chvilku později se přízemní střelou připomněl Příhoda. Náskok 3:0 po dvou třetinách byl dostačující. Hosté ve třetí třetině zvýšili aktivitu, ale obrana si věděla rady a její chybičky opět stačil napravit Smekal, který podruhé za sebou nedovolil soupeři otočit ani jednou počítadlo branek. Další důležité body z domácího stadionu jsme si zodpovědným výkonem pohlídali.

Starší žáci

HC Jestřábi Přelouč : HBC Pardubice - Bílý Tým 1:6 (Tesař)

Mladší žáci 

HC Jestřábi Přelouč : Ježci Heřmanův Městec 5:0 (3x Vrátil , Sláma , Tichý)

HC Jestřábi Přelouč : HBC Pardubice - Modrý Tým 5:1 (2x Hampl , Křemenák , Špulák , Čermák )

Diskuze

Město Přelouč Catelli Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 96148
Posledních 30 dnů: 656 | Posledních 7 dnů: 172 | Poslední den: 9

© 2023 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne