Z HM BOD

V Heřmanově Městci prohra po nájezdec

Heřmanuv Městec - Jestřábi 2:3 po SS , góly Příhoda , Čermák

Hodnocení GM Libis

V dobrém rozpoložení jsem jeli pro nějaký ten bod na půdu Ježků. Ti, podle předpokladů, sestavili silnou sestavu, tak se očekával zajímavý zápas. Smékala vystřídal v brance Motyčka. Ten poprvé a naposled zaváhal v sedmé minutě, kdy soupeř lehce dorazil jím vyražený balónek. Vyrovnaná třetina tak skončila vedením domácích. Druhou jsme pak odehráli s velkým přehledem a dvakrát zaúřadovala zkušená dvojice Čermák- Příhoda.  Nejprve první krátkou zadovkou posunul na druhého a jím vystřelený míček zaregistroval Mencák až při cestě z branky zpět. Role si obrátily chvíli před koncem třetiny, kdy Příhoda hezky z otočky poslal Čermáka do akce dva na jednoho a Čermus domácího gólmana, který si zapomněl vzít zástěru, potrestal. Šli jsme s gólovým náskokem do třetí třetiny. Tu jsme ale, pohříchu, odehráli někdy až moc pasivně a tlak domácích narůstal. Motyka však všechny šance Ježků úspěšně likvidoval. Nakonec  přeci jen nestačil minutu a půl před koncem na dorážku a domácí, již hrající v šesti, vyrovnali. Objektivně musíme říct, že zaslouženě. V prodloužení pak měly obě strany možnosti k tomu, aby si vzaly druhý bod. Gólmani byli proti. Šlo se do nájezdů. Ve druhé sérii nás Čermák přiblížil k vítězství. Překvapivě však sudí, po intervenci domácí brankářské ikony, branku odvolal!!! Jev, který snad není možný ani na zimním stadionu na Kladně. Nu, někdy je ta pomyslná hranice mezi ROZHODČÍM a tím, co má jen píšťalku, strašně úzká. Jelo se dál. Domácí ve zbytku nájezdů už prokázali více umu a nás nezachránil ani Slaninův rodinný klenot. Bereme jenom bod. Zapracujeme ještě na některých věcech. Pozitivum je zjištění, že do dnešního zápasu jsme měli jednoho dobře chytajícího gólmana. Vypadá to, že teď máme dva.....

Posledních 30 dnů: 520 | Posledních 7 dnů: 129 | Poslední den: 12