Výsledky 4.-5.11.2023

Ačko divočina , MŽ 2x deset jednou prohra jednou výhra .

A tým - Svitavy  9:6  Goly 5X Dostál , Kopa , Příhoda , Šmíd , Svoboda

Komentář Libis :

Po první parádní třetině (4:0) jsme si z toho chtěli udělat pochoďák, ale Svitavy se vrátily do zápasu, kdy nám nasypaly až moc lehce čtyři branky. Na začátku třetí třetiny to bylo 5:5! Naštěstí jsme se vrátili k výkonu ze začátku a zápas nakonec ukočírovali. Opět se ukázalo, že se musí hrát koncentrovaně celých 45 minut. K bodům výrazně přispěl střelecký koncert Dostála a produktivita  Hejhala a Kopy. Spokojenost s body a s velkou částí zápasu, ale určitě i velké výhrady! Máme za sebou první polovinu soutěže a na tabulku se zatím hezky dívá, ale musíme ještě mnoho věcí vylepšit!

MŽ . - Hradec Králové  10:2  Góly : 4x Křemenák , 3x Vrátil , 2x Hampl , Raška

Svítkov -  MŽ 10:3 Góly : Raška , Čermák , Vyskočil