Nejmenší Jestřábi v akci

O uplynulém víkendu se v akci představili oba naše nejmladší výběry. "Mikro" hráli svůj turnaj v rámci doprovodného programu při příležitosti konání Česko-Slovenského Superpoháru v Pardubicích. "Mini" pak čekal prestižní domácí turnaj. Oba týmy si jistě zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení! Více už v hodnocení trenéra obou celků, Tomáše Hájka:

Ve dnech 22. a 23.10.2016 jsme se zúčastnili  turnajů mikro a minipřípravek v minihokejbale. Sobotní turnaj mikropřípravky (formát 3+0) konaný v Pardubicích byl součástí velmi zajímavé akce tzv. Československého Superpoháru, kde byly k vidění reprezentace Old boys  a následně úřadující mistři v hokejbale obou zemí. Po nečekaném odstoupení Svítkova jsme hráli ve své skupině 2 utkání s Heřmanovým Městcem, 2 utkání s Pardubicemi a poslední utkání jsme hráli s Letohradem. Utkání byla velmi vyrovnaná  a nakonec jsme  dvakrát  prohráli o 2 góly, jednou o gól jednou jsme remizovali a v posledním utkání jsme dokázali zvítězit. Počasí nám všem přálo, bylo slunečno, plast se nesmekal, spokojenost tedy ve všech směrech.

Nedělní turnaj minipřípravky (formát 3+1) konaný na našem hřišti v Přelouči se nesl pro náš tým ve znamení mnohdy nerovných soubojů se staršími soupeři proti kterým zatím moc šancí nemáme. Nicméně jsme se nezalekli a všichni statečně bojovali. Z pěti utkání jsme dvakrát vysoko podlehli, zejména v utkáních s Heřmanovým městcem a Poličkou jsme dostali pěkný výprask. Ostatní utkání se nám však celkem povedla, prohráli jsme v napínavém zápase s Českou Třebovou 2:5, s Pardubicemi 0:2 a v utkání s Chlumcem na Cidlinou se nám povedlo dokonce vybojovat remízu. Chválím všechny malé Jestřáby za bojovnost, nadšení a předvedený výkon v obou hracích dnech.
Děkuji všem rodičům za podporu. Oba turnaje se povedly, těšíme se na další říká.

Posledních 30 dnů: 548 | Posledních 7 dnů: 129 | Poslední den: 19