HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Výsledky 26.11.2023

Výsledky 26.11.2023

Poslední zápasy podzimu ve znamění sněhu .

Muži - Chlumec n/C 4:2 Góly - Hejhal Hájek Teplý Šmíd . 

Hodnocení zápasu 

Trenér Křemenák

Jsem rád, že se nám poslední zápas podzimu podařilo dotáhnout do zdárného konce. Opět jsme se dlouho střelecky trápili, oproti tomu hosté dokázali z ničeho vytěžit maximum. Až nahození Hájka, které propadlo až do sítě, na začátku třetí třetiny, nás vrátilo do hry. Zjednodušili jsme hru a v oslabení jsme dokázali hostům o gól odskočit, z jejich otevřené hry, jsme opět těžili my a náskok dvou gólů jsme si pohlídali až do konce. Klukům děkuji za dobré výkony za celý podzim. 

 

Manager Libis

Poslední zápas podzimu začal za studeného počasí. Hrál se však svižný hokejbal. Skóre otevřel po vyhraném buly Šmíd. Hosté přispěchali s odpovědí brzy a stav 1:1 vydržel až do poslední minuty druhé části, kdy se z dorážek opět prosadil Chlumec. Hned v první minutě třetí části oslavil Den svátečních střelců Hájek a o chvíli později protancoval Teplý křížem pásma a bekhendem zasunul na 3:2. Když pak v oslabení vyrazil na výlet Hejhal, bylo to 4:2. Závěr jsme si již pohlídali. Chlumec předvedl dobrý výkon a i přes "individuální muchlovačku" na konci odehrál fér utkání. Podzim jsme ukončili na druhém místě, což je dobrý počin do jara.

 

Starší Žáci - Letohrad 1:13 Gol - Hájek 

 

Mladší žáci - Liberec 3:0 Góly - Vrátil 2x , Čermák

Mž - HBC Pardubice Modrý tým 0:4

Mž - Svítkov Gól - Chudomel 

Diskuze

Město Přelouč Catelli Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 98770
Posledních 30 dnů: 1616 | Posledních 7 dnů: 302 | Poslední den: 47

© 2024 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne