HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu

Na úvod jara výhra na nájezdy

Muži rozehráli jaro výborně a šli do vedení 2:0. Sopuř však v průběhu zápas otočil a my Jestřábi tak museli bojovat o prodloužení, což se nakonec povedlo. V nájezdech jsme pak urvali cenný bod a vítězství.

HC Jestřábi Přelouč 4:3ss HBC Svítkov Stars Pardubice B

Libor Komůrka: "První zápas jara začal oboustranně opatrně. Několik náznaků šancí likvidovali gólmani. Slanina vystihl špatnou rozehru brankáře Procházky a otevřel skóre. Ve druhé třetině pak Šmíd ze strany procedil míček pod gólmanem a zdálo se, že budeme zápas kontrolovat. Hosté však zjednodušili hru, začali častěji střílet a postupně si tři střely v rychlém sledu našly cestu do branky. Ve třetí třetině jsme přidali, ale mladý Procházka chytal s jistotou. Svítkov také několikrát prověřil Smekala. Nakonec pět minut před koncem neudržel brankář Svítkova střelu v lapačce a Čermák pohodlně skóroval do opuštěné branky. Když už se zdálo, že se půjde do prodloužení, skončil míček v hostující brance! Jelikož si videorozhodčí zrovna skočil na jedno, rozhodnutí bylo na rozhodčích na hřišti a ti branku neuznali, jelikož vypršel čas zápasu. V prodloužení měl největší šanci hostující Hudec, ale v samostatném úniku na Smekala nevyzrál a tak se šlo na nájezdy. Na ty má u nás patent David Kazimír. A jelikož se nikdo z dalších střelců už neprosadil, brali jsme druhý bod my."