Turnaj žen již zítra!

Turnaj žen startuje doslova již za pár hodin a proto pro vás máme časy, kdy ke svým zápasům nastoupí celek Roštěnek. Kromě rozpisu vám přinášíme taky odpovědi trenéra dívčího týmu Filipa Olivy a jeho svěřenkyně Elišky Škodové na zvídavé otázky naší redakce :)

* Již zítra, tedy ve svátek 28.10.2016 se na hřišti Pod parkem budou od 9:00 ráno utkávat dívčí celky v rámci dalšího, letos posledního, turnaje Východočeského přeboru. Turnaj bude probíhat prakticky po celý den, zporozněte však v tyto časy, kdy hrají naše devčata:

9:30 SK Hokejbal Letohrad - HC Roštěnky Přelouč

11:00 HC Roštěnky Přelouč - ALTSOHL Zvolen

12:30 HBC JTEKT Svítkov Stars Pce - HC Roštěnky Přelouč

13:30 HC Roštěnky Přelouč - TJ Lokomotiva Č.Třebová

Utkání našich žen s Českou Třebovou je posledním zápasem programu skupiny A. Potom již následují zápas o další umístění a my doufáme, že uvidíme Roštěnky v boji o příčky nejvyšší!

Jak se před turnajem cítí lodivod Roštěnek Filip Oliva? Právě to se dočtete na následujících řádcích!

* Jak se těšíš na páteční domácí turnaj, co od něj očekáváš a jsou cíle vyšší než na předchozích dvou podnicích přeboru?

"Těším se moc, ale z pocitů jednoznačně převládá zvědavost. Cíle jsou stále stejné. Jednoznačně udržet elitní skupinu a potrápit hlavní favority."

* Jak vypadá sestava? Budete kompletní nebo se budete muset vypořádat s absencí některých hráček?

"Sestava bude poplatná tréninkové morálce a zdravotnímu stavu hráček. Víc bych se k tomuto vyjadřoval jen nerad."

* Myslíš, že budeš muset z pozice kouče nějak "zasáhnout" proti nervozitě, která by mohla tvé svěřenkyně svazovat? Nebo již natolik zkušené, že tréma nepřichází v úvahu?

"Psychika v ženském hokejbale přichází v úvahu vždy a za všech okolností. Tedy i v pátek si asi "užiju". S děvčaty o tom ale mluvíme a rozhodně to není tak, že by se turnaje bála."

No a abychom měli i dnes názor někoho, kdo se zítra představí přímo na hrací ploše, tak jsme vyzpovídali také jednu z hráček pořádajícího oddílu, kteoru je Eliška Škodová.

* Ahoj Eliško, už zítra tě čeká stejně jako tvoje spoluhráčky domácí turnaj. Jak se na něj těšíš a je z tvého pohledu "akcí roku"?

"Ahoj. Určitě je to pro všechny fanoušky hokejbalu žen akce roku. Je to poslední turnaj Východočeského přeboru a nejlepší tým zvedne v pátek "Mistrovský" pohár nad hlavu. My máme ale tu výhodu, že se tohle všechno odehraje v Přelouči, na betonu, což je super vzhledem k říjnovému nevyzpytatelnému počasí a na domácí půdě, takže se těším."

* Jak myslíš, že na tebe zapůsobí přítomnost rodiny, známých či kamarádů? Býváš před utkáním nervózní?

"Před každým zápasem v turnaji jsem nervózní a nezáleží na tom, jestli tam někoho mám, nebo ne. V Přelouči chodí fandit vždycky spousta lidí. Já tam budu mít taky část rodiny a nechci je zklamat. Přeji si , abych před nimi neudělala zbytečnou chybu a raději přidala třeba první gól v novém dresu :) "

* Ve skupině se utkáte mimo jiné taky s týmem Svítkova ze kterého jsi k nám přišla. Jak zápasy proti svým bývalým spoluhráčkám prožíváš a cítíš v takových utkáních větší motivaci, nebo je to pro tebe zápas jako každý jiný?

"V posledním turnaji jsem proti Svítkovu hrála poprvé. Motivace je určitě veliká, ale má to své hranice. Je to pro mě určitě trochu jiný zápas, možná do toho jdu trochu s respektem, ale zase mám jistou výhodu v to, že vím, co od které hráčky asi čekat."

* S jakým výsledkem po konci turnaje by jsi byla spokojená?

"Základem úspěchu sportovce nebo sportovců je klást si splnitelné cíle, takže určitě mým, možná i naším týmovým cílem je domácí turnaj před plnými tribunami vyhrát."

* Je něco, co by jsi chtěla před turnajem vzkázat vašim příznivcům? Pokud ano, následující řádky jsou tvé :)

"Jak jsem už říkala, v Přelouči chodí vzdycky hodně fanoušků, a jít zítra na hokej nemá asi cenu :) , takže bych jim vzkázala ať nás přijdou v co největším počtu podpořit a my uděláme co bude v našich silách, abychom jim ukázaly co jsme za ten rok, co v Přelouči turnaj nebyl natrénovaly a jak to vypadá, když zápas vyhrajeme!"

Děkujeme za tvůj čas a i tobě přejeme hodně štěstí!

Posledních 30 dnů: 548 | Posledních 7 dnů: 129 | Poslední den: 19