Roštěnky na domácím turnaji čtvrté

Roštěnky čekal v pátek poslední turnaj letošní sezóny, který byl pro ně co do prestiže také turnajem nejdůležitějším, protože se konal na domácím hřišti v Přelouči.

Roštěnky začaly turnaj ve velkém stylu a výhra nad Letohradem se nakonec ukázala jako klíčovou vzhledem k udržení se v elitní skupině i pro první turnaj roku 2017. V dalších zápasech se pak svěřenkyně kouče Olivy bily statečně, ale na další vítězství bohužel nedosáhly. Přesto to mohlo na konci domácího turnaje "cinknout", ale zápas o konečné 3.místo nakonec těsně vyhrál tým České Třebové.

Skupina:

Roštěnky – Letohrad 3:0 (3:0,0:0) Góly: Vašicová 2, Kandrová

Roštěnky – Svítkov 0:1 (0:0, 0:1)

Roštěnky – Zvolen 1:5 (1:2,0:3) Gól: Čapková

Roštěnky – Č. Třebová 0:3 (0:3, 0:0)

O 3. místo

Roštěnky – Č. Třebová 1:2 (0:0,1:2) Gól: Vašicová (TS)

Filip Oliva“Domáci turnaj končíme na 4. místě a u mě osobně převládá mírné zklamání, protože medaile tentokrát byla v našich silách. Tak jako tak jsme alespoň splnili hlavní cíl, tedy udržet skupinu A i pro start sezony 2017. Začátek byl z naší strany perfektní a výkon proti Letohradu asi nejsebevědomějším zápasem Roštěnek v letošní sezoně. Bohužel se toto sebevědomí u nás ohřálo jen na první zápas a vrátilo se až se zápasem posledním. V něm jsme sice sehráli s Třebovou zcela vyrovnanou partii, ale s 5 střelami na branku za celý zápas jsem asi na víc, než jeden vstřelený gól pomýšlet nemohli.

Přesto jsem do další sezony optimistou a věřím, že jako tým jdeme správným směrem. V nové sezoně tak budeme chtít na tu uplynulou určitě navázat.“

Sestava: Cidlinská (Šafrová) – Kandrová, Škodová, Hudcová – Čapková, Hamerníková - Vašicová, Kubátová - Špalková, Karabcová (Priessnitzová)

Video z turnaje (M.Vašicová)

Posledních 30 dnů: 498 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 31