2.NHbL 2016/2017

HBC Jokerit Chrudim

(5:0,3:0,3:1)

HC Jestřábi Přelouč B

sestava: Sedmák, Drápalík Mich, Kalousek, Komůrka, Lauryn, Raška, Horák, Šurkala, Čermák, Vlk L., Kade, Balada, Honenberger

Podle předpokladu nám bude asi tak dvě, tři kola trvat, než se všichni naladí na to, že začala nová sezóna. Někteří hráči plnili jiné klubové a funkcionářské povinnosti, někteří ještě stále odpočívají a tak jsme do Chrudimi vyrazili s 12 lidmi, z nichž tři byli ještě loni staršími žáky.

Někteří se na hřišti viděli doslova poprvé a bylo to znát. Zápas byl rozhodnut už v první třetině, kdy jsme dostávali góly příliš jednoduše. Výsledek je takový jaký je, ale je to jeden zápas, jede se dál.

Posledních 30 dnů: 526 | Posledních 7 dnů: 132 | Poslední den: 9