HC Jestřábi Přelouč B

4 : 3

(3:1,0:0,1:2)

HBC Svítkov Stars Pardubice B

B-tým má za sebou utkání, které mělo být tabulkově jednoznačnou záležitostí. První třetina to potvrzovala když si naši hráči dokázali vypracovat dvoubrankový náskok, který navíc drželi i po druhé pauze. Ve třetí třetině však přišel herní výpadek, hosté se naopak zvedli a dokázali srovnat na 3:3, navíc měli i několik nebezpečných možností k tomu jít do vedení. Zápas spěl pomalu do nájezdů, ale Tomáš Hudec nakonec v poslední minutě vystřelil všechny body pro Jestřáby.

Ondřej Kade viděl utkání takto: "Z tohoto zápasu jsme nakonec vyšli jako vítězové, především díky vítězné trefě Tomáše Hudce na 4:3 v poslední minutě základní hrací doby, a tím pádem si odnášíme z tohoto duelu důležité tři body. Na druhou stranu ale zápas hodnotíme jako velmi nepodařený. Po čas téměř celé hrací doby jsme nehráli vůbec tak, jak jsme si v kabině řekli a dělali jsme zbytečné chyby. Tím pádem jsme umožnili našim oponentům dostat se do hry.  Tohle se nám nesmí stávat, především u takového soupeře, jako je Svítkov. Mohli jsme si zahrát pohodové utkání, ale zbytečně jsme si to celé zkomplikovali vlastními chybami. Tento zápas nám prostě herně absolutně nesedl a pro příště musíme více zabrat a převádět především to, co se na hřišti převádět má. Teď nás budou čekat silní soupeři a my musíme nutně bojovat o každý bodík."