Vyloučení: 1:2

Využití: 0:1

Branky Jestřábů: 13. Hejhal (Hudec), 15. Hudec (Hejhal), 41. Hudec (VlkT.) PP

Sestava: Sedmák – Slanina, Balada, Vlk T., Oliva, Hájek, Kopa – Kade, Raška, Čermák, Vlk L., Hohenberger, Drápalík M., Hudec , Hejhal, Šurkala

Do HK jsme odjeli na 3 kompletní pětky (což je v posledních letech záležitost nevídaná a to přes zádrhel v podobě poměr útočníci obránci, který byl 12:3) a s touhou odvézt nějaký ten bod. Začali jsme velmi dobře a v první třetině byli aktivnějším týmem. To pro nás znamenalo dvoubrankové vedení po brankách Hudce a Hejhala. Ve druhé třetině však jako by se nám zadřel motor. V tu chvíli sneslo měřítko jen jeden z nás. Naštěstí stál v brance. Velký tlak domácích znamenal díky Petru Sedmákovi jen snížení na 1:2. Vyrovnaného času jsme se, bohužel pro nás dočkali hned z kraje závěrečné části, kde jsme do velké míry pokračovali v nepřesvědčivém výkonu z 3. třetiny. Až redukce sestavy a využitá přesilovka v podání agilního Hudce znamenaly zlepšení našeho výkonu a export tří bodů do Přelouče.

Filip Oliva: "S naším výkonem určitě nemůžeme být spokojeni, ale 3 body samozřejmě bereme. Utkání obecně moc hokejbalové krásy nepobralo. Všem příznivcům plastu doporučuji vyzkoušet jej v podmínkách, jaké panovaly v sobotu odpoledne v Hradci. Kombinace deště a spadaného listí je vskutku mimořádný zážitek."