2.NHbL 2017/2018

HBC Pardubice "B"

(3:0,2:1,1:1)

HC Jestřábi Přelouč B

branky Jestřábů: Martin Kazimír, Martin Drápalík (Filip Oliva)

Sestava : Dvořáček - Kazimír M., Kazimír D., Oliva, Svatoš, Drápalík Michal - Hudec, Čermák, Bittner, Kade, Drápalík Martin, Kopa, Mlynář, Motyčka, Hohenberger

Utkání B-týmu v Pardubicicích sice nedopadlo výsledkově tak, jak si asi většina hráčů představovala, ale s předvedenou hrou nakonec může panovat celkem spokojenost. Škoda nepovedeného úvodu, kdy se Pardubicím podařilo vstřelit už v první třetině tři branky a poté utkání pohodlně kontrolovat. Našim hráčům se podařilo prosadit díky dobrému napadání a čistě vyhrané útočné buly.

Ondřej Kade: "V první třetině jsme toho příliš nevymysleli, soupeři nás sebejistě přehrávali a vstřelili rychle tři góly. Po nástupu do druhé třetiny to byl ale úplně jiný hokejbal.  Byli jsme mnohem aktivnější na míčku než v první části a velkou část zbytku hrací doby jsme se drželi v útočném pásmu. Bohužel soupeřovy protiútoky byly smrtící. Soupeř byl znatelně lepší v proměňování šancí a v rozhodujících úsecích zápasu byl vždy blíže k míčku. Každopádně jsme ani po prohře ze zápasu neodjeli zklamaní. Uvědomili jsme si, že náš výkon se oproti minulé sobotě výrazně zlepšil. Teď je důležité si z tohoto utkání zase něco vzít a zdokonalit naši hru pro následující boje o play-off."

FOTOGALERIE ( autor: Jana Nekolová)

Posledních 30 dnů: 498 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 31