2.NHbL 2016/2017

(1:0,4:0,3:0)

SK Prachovice

Střely 31:13 Vyloučení 2:7 Využití: 2:0

Branky: 9. Čermák, 18. Šanda (Slanina, Raška), 24. Horák (Hudec, Čermák), 29. Vlk T. (Šurkala, Hudec) PP, 30. Vlk L.(Drápalík M.), 32. Vlk T. (Lauryn, Čermák), 43. Hudec (Vlk T., Čermák), 45. Raška (Slanina, Motyčka) PP

sestava: Dvořáček – Kalousek, Oliva, Vlk T., Lauryn, Hájek, Komůrka – Hudec, Motyčka, Slanina, Raška, Horák, Čermák, Šurkala, Dekereš, Šanda, Hohenberger, Drápalík M.,Balada, Vlk L.

V prvním letošním domácím představení jsme chtěli potvrdit utrápenou výhru z Hradce zcela odlišným výkonem a to se nám i podařilo. Od úvodního hvizdu jsme tahali za delší konec, ale chyběla kvalitní koncovka. Přesto jsme si do kabin nesli jednogólové vedení po premiérové trefě v dresu Jestřábů v podání matadora Čermáka. Zápas se tak lámal až ve třetině druhé, kdy jsme odpor hostů zlomili čtyřmi přesnými zásahy (kde mimo jiné Čermáka napodobil Tomáš Vlk). Aktivní hra nám vydržela až do závěrečného hvizdu a přinesla i bonus v podobě čistého konta. S domácím startem sezóny nemůžeme být nespokojeni.

Tomáš Dvořáček: "K sobotnímu utkání jsme nastoupili ve velkém počtu hráčů a po opatrné první třetině jsme soupeře začali jednoznačně přehrávat. Trpělivou hrou jsme postupně navyšovali skóre a dokráčeli si pro zasloužené 3 body. Pochvalu si zaslouží celý tým za zodpovědný výkon."

Posledních 30 dnů: 526 | Posledních 7 dnů: 132 | Poslední den: 9