MČR SŽ Čechy-Východ 2016/2017

1.10.2016 14:00

(0:6,0:8,0:5)

SK Hokejbal Letohrad

Sestava : Čára - Kratochvíl, Zbořil,Herman - Říha, Moravec M., Kubátová, Moravcová Trenér : Šmíd

K utkání, které bylo na branky extrémně bohaté se vyjádřil kouč Martin Šmíd: "Co k utkání říct? Snad jen to, že soupeř byl jednoznačně o "pár levelů" dál! A ve svém středu měl výbornou individualitu s číslem 93 (bohužel s kopie zápisu nelze přečíst jméno). Je na škodu, že zrovna v takovém utkání, které by bylo velkou zkušenosti, se nás sejde pouze 7+1! V plné zbroji bychom byli soupeři alespoň nepříjemným soupeřem, v což jsme ještě v týdnu doufali. Nicméně, sedm statečných v poli + brankář, zaslouží pochvalu za neskládání naděje vstřelit alespoň čestný úspěch. Na druhou stranu to byla i dobrá fyzická tréninková jednotka."

Posledních 30 dnů: 535 | Posledních 7 dnů: 153 | Poslední den: 9